Ana Sayfa Bilişim Tablet Apple iPad Air

Apple iPad Air

0 16312

Apple iPad Air hafifliğin gücünü temsil ediyor. Geliştirilen ve yenilenen tasarımıyla şıklığın sembolü haline gelen Apple iPad Air, tüm özellikleri, fiyatı ve taksit seçenekleriyle Teknodiyalog.com’da!

ipad Air

Hafifliği ve inceliğiyle kullanıcıların hayran kaldığı iPad Air, gelişmiş teknolojilerin tamamını bünyesinde barındırırken 469 gram ağırlığıyla beklediğinizden daha hafif bir yapıda olduğunu kanıtlıyor. Böylesine gelişmiş özellikleri böyle ince ve narin bir yapıda saklamadığına inanmak için cihaz elinize almanız yeterli. iPad Air’in 7,5 mm inceliğinde olduğunu söylemeden geçmemek lazım.

Gözünüzü alamayacağınız Retina ekran ile içeriklerinizi hayranlıkla takip etmenizi sağlayacak olan Apple’ın yeni tableti, zarif gövdesinin altında inanması güç bir deneyim yatıyor. Beklediğinizden daha fazlasını onunla alabilirsiniz. Hem de daha hafif bir şekilde!

A7 çip ile kullanıcılarına hizmet veren yeni Apple iPad Air, iOS 7’nin müthiş bir şekilde entegre edilen yaratıcı uygulamaları ve kablosuz bağlantı teknolojisi ile kendisini seçenleri şaşırtmaktadır.

iPad Air Tasarım

Apple iPad Air Özellikleri

Apple bu cihazı üretirken tüketicilerin beklentilerini dikkate alarak çalışma yaptıklarını ve kullanıcıların isteklerine göre tasarıma şekil verdiklerini söylüyor. Kullanıcıların cihazı nasıl elinde tutacaklarını, onunla neler yapacaklarını ve nerelere götüreceklerini tasarlayan Apple, insanların bu cihazı nasıl kullanırlarsa kullansınlar her zaman isteklerine karşılık vermesi gerektiğini düşünerek tasarladı.

Müthiş bir hafiflik ve incelik kazanan iPad Air, daha önceki modeline nazaran dörtte bir oranında azalan bir tasarıma sahip. Hacminden ödün vermesine rağmen dayanıklılık konusunda aynı kaliteyi bünyesinde taşıyor. Onu kavradığınız andan itibaren ne kadar dayanıklı bir yapıda olduğunu anlayabileceksiniz. 0,5 kg’dan daha hafif olan cihaz, taşınması oldukça kolay ve keyifli bir hale getirildi.

Önceki modelindeki toplam hacminden %24 azalma kaydeden Apple iPad Air, çok ince ve hafif bir yapıya getirildi.  2048 x 1536 çözünürlüğe sahip olan yeni cihaz, 9.7 inç büyüklüğünde Retina bir ekran ile hizmet veriyor. Ekran çerçevesinin geçmişteki modelinden daha küçük ve toplam genişliği daha az bir hale getirildi.  Cihazın ince ve hafif olması sizi şaşırtmasın, aynı düzeyde kaliteli ve sağlam bir yapıda sergileniyor. İleri teknolojiyi böylesine mükemmel boyutlara indirgeyen Apple firması, A7 çip ile cihazı güçlendiriyor. A7 çipe yardımcı olarak eklenen M7 yardımcı işlemci ise biraz yardım ve bolca verimlilik üretiyor.

Yenilenen pil ömrü ise kullanıcıların en çok seveceği yenilik olarak göze çarpıyor.  Apple iPad Air, %20 daha ince ve 2 kata kadar daha hızlı olmasıyla birlikte 10 saatlik pil ömrü beklentileri karşılamaktadır. Ultra hızlı kablosuz bağlantı ile internette sörf keyfini sizlere sunan cihaz, normalden 2 kat daha hızlı wi-fi bağlantısı sunmaktadır.

 

 

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla