Ana Sayfa Bilişim Bilgisayar Asus G550J Notebook incelemesi

Asus G550J Notebook incelemesi

Asus G550J notebook modeli oyuncuların cumhuriyeti olarak tabir edilen “Republic of Gamers“a yeni katıldı. Eğlence ve oyun alanında ürettiği notebook modelleri ile dikkat çeken Asus, yeni modelinde yine üst düzey özellikler sunuyor. Oyun severler ve üst düzey multimedya deneyimi yaşamak isteyenler için yeni gözde; “Asus G550J dizüstü bilgisayar”.

Asus G550J

Asus G550J Notebook Özellikleriasus-g550j

Bu cihaz oyun, performans ve multimedya meraklılarını bir araya getiriyor. Üstün performans ve buna bağlı olarak eğlenceyi sorunsuz yaşatmayı amaç edinen Asus G550J, tasarımıyla da Asus’un kalitesini yine ön planda yaşatıyor. Dikkat çekilesi özellikleriyle başarısına başarı ekleyen cihaz Windows 8.1 Pro işletim sistemiyle geliyor. Yüksek performansını Intel’ın 4. nesil işlemcisinden alan Asus G550J, grafik işlemcisi olarak Nvidia GeForce GTX850M modelini kullanıyor.

4 GB kapasitesiyle takdiri hak eden grafik işlemcisi, günümüz üst düzey oyunlarına hazır olduğunu ispatlıyor. Gürültü seviyesini de en aza indirmesiyle dikkat çeken Asus G550J notebook, çift taraflı fanlar, oyunculara özel tasarım ve üstün ses denetiminin perçinlendiği SonicMaster Subwoofer ile beğeni kazanıyor.

Oyunculara Özel Tasarım

Asus G550J notebook modeli oyunseverlerin dikkatini çekebilecek bir tasarımla donatılmış durumda. Republic of Gamers’ın güçlü kırmızı tonlarını tasarımında gördüğümüz cihaz, arka yüzeydeki ROG logosu ve kırmızı renkteki arka aydınlatmalı klavyesiyle kullanıcılarını havaya sokuyor. Dizüstü bilgisayarın gövdesi ve ekranı tamamen siyah mat malzeme ile kaplanmış durumda. 15.6 içn Full HD LED arkadan aydınlatma özelliği olan IPS panel ile oyuncuları kendisine bağlayacak olan cihaz, IPS paneli sayesinde 178 derece geniş görüş açısı sunuyor. Bu görüş açısı ile hem oyuncular hem de film izlemeyi sevenler tarafından takdir topluyor. Kullanıcılarına harika bir görsel deneyim yarşatan Asus G550J, teknik detaylarıyla da ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor.

asus-g550j-incelemeCihaz 3,40 GHz hızında çalışan Intel i7-4700HQ işlemcisi ile çalışma temposunu en üst düzeye çıkartıyor. 4 GB kapasiteli NVidia GeForce GTX850M grafik işlemcisi de oyun performansını sorunsuz yaşayabilmenizi sağlıyor. Bunların haricinde 16 GB RAM ile cihazın tüm ihtiyaçları karşılanıyor. 1 TB geniş depolama alanı ise teknik detayların ne kadar güçlü olduğunu bizlere ispatlıyor. Cihazın genel özelliklerini incelediğimiz zaman günümüz üstün grafik özellikleri isteyen oyunlarını rahatça oynatabilecek olduğunu görebiliyoruz.

Üstün Multimedya Deneyimi

Asus G550J notebook kullanıcılarına üstün multimedya deneyimi sunuyor. Bang & Olufsen IcePower ortak yapımı sonucunda ortaya çıkan Asus SonicMaster ses teknolojisini bünyesinde barındıran Asus G550J, dizüstü bilgisayar alanında kaliteli ses sunan cihazlar arasında kendine yer buluyor. SonicMaster Subwoofer ile multimedya deneyiminin önemli bir kısmı aşılmış oluyor. Müzik ve film konusunda kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayacak olan Asus G550J notebook, sunduğu akustik ile ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor.

Notebook modeli Blue-ray optik sürücü, HD kamera ve cihaz çervesinde bulunan 3 USB bağlantısı, HD portu gibi çevre birimleriyle de üstün multimedya deneyimi yaşatacağının sinyallerini veriyor.

İnceleme genel bakış
Tasarım
Teknik Detaylar
Kullanım
Ürün İncelemeleri, Güncel Haberler, Kullanım Kılavuzları ve Tanıtımlar...

Yorum Yok

Yanıtla