Ana Sayfa Cep Telefonu BlackBerry BlackBerry Bold 9790

BlackBerry Bold 9790

BlackBerry Bold 9790 akıllı telefon tasarımı, teknik ve detaylı özellikleri, güncel fiyatı ve taksit seçenekleriyle Teknodiyalog’da konuğumuz oldu!

BlackBerry Bold 9790 siyahın çekiciliğini ve şıklığını gözler önüne seriyor. Cihaz oldukça cesur bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Öncelikle tasarımdan başlayıp cihazın tüm özelliklerini birlikte inceleyelim.

BlackBerry Bold 9790 Özellikleri

BlackBerry Bold 9790 Siyahİnce ve Çok Yönlü Tasarım

Cihaz kullanıcılarına klasik BlackBerry tasarımını sunuyor. Bu tasarım ise herkesin bildiği gibi cebinize ve elinize kolaylıkla oturan ve kompakt yapıda olan hafif bir tasarımdan ibaret. Şirketlerin kullanım kolaylığı açısından en çok BlackBerry modelleri tercih ettiğini bilmenizi isterim. Oldukça duyarlı dokunmatik ekranda, animasyonların ve rahat kullanımın keyfini çıkartabilirsiniz. BlackBerry Bold 9790 modelinin sunduğu QWERTY klavye ise size mesaj yazmak konusunda çok büyük hız kazandıracak.

BlackBerry Bold 9790 FiyatiDonanım Özellikleri

BlackBerry Bold 9790 siyah akıllı telefon modeli, 1 GHz gücündeki işlemcisi ve bunu destekleyen 768 MB RAM ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. 8 GB dahili depolama alanıyla verilerinizi saklayabilmenizi sağlayan Bold 9790 modeli, seyahatleriniz sırasında size yol arkadaşı olacaktır. Cihaz Wi-Fi ile internet bağlantısını kurduğunuzda “Zenginleştirilmiş Gerçeklik Özelliği” sayesinde dijital pusulayı devreye sokar ve nerede olduğunuzu haritadan gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

BlackBerry 7 OS

BlackBerry kendi işletim sistemi 7 OS ile kullanıcılarına her zaman güçlü ve yeni özellikler kazandırmaktadır. Yeni uygulamalar ile cihaza zenginlik katan BlacBerry 7 OS sayesinde tek dokunuşla NFC özelliği olan diğer cihazlara kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

BlackBerry Bold 9790 Akilli Telefon

BlackBerry Tarayıcısı

İnternette dolaşırken sayfaların yüklenmesini, donma ve kapanma olmamasını ve her zaman en iyi performansı almak istiyorum diyenleri BlackBerry tarayıcısı ile tanıştırmak gerek. Web tabanlı video ve oyunlar konusunda da cihaz kullanıcılarına güzel bir deneyim yaşatıyor.

BlackBerry Bold 9790 incelemesiKolay Kullanım

BlackBerry Bold 9790 ile e-posta göndermek, Facebook’a fotoğraf veya video yüklemek gibi aktiviteler oldukça kolay. Sosyal medya hesaplarınızda her zaman aktif olmak istiyorsanız bunu Bold 9790 modeliyle kolaylıkla başarabilirsiniz. Cihaz ile iletişim içerisinde olmak ve dilediğiniz şeyi arkadaşlarınız ile paylaşmak çok kolay.

Önceden kurulmuş uygulamalar ve hizmetler

BlackBerry Bold 9790 akıllı telefona önceden kurulmuş uygulamalar ve hizmetlerle, hayatın karşınıza çıkaracağı her şeye hazır olursunuz. Documents To Go ile Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint belgeleri oluşturup düzenleyin. BlackBerry Balance teknolojisiyle, iş ve özel hayatlarınızı birbirinden ayırın3 ve akıllı telefonunuzu yanlış bir yere koymanız durumunda BlackBerry Protect uygulamasının yardımıyla bulun.

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla