Ana Sayfa Bilişim Bluesmart: Dünyanın İlk Akıllı Valizi

Bluesmart: Dünyanın İlk Akıllı Valizi

0 1792

Bluesmart, dünyanın ilk akıllı valizi olarak sürekli yolculuk yapanların dikkatini çekmeyi başardı. Sık yolculuk yapanların başına gelen kaybolma ve çalınma hadiseleri artık tarihe karışabilir. Yaptığınız tüm planları bozabilecek bu hadiseler Bluesmart ile uzaktan kontrol edilen akıllı valiz sayesinde artık başınıza gelmeyecek.

Dünyanın ilk akıllı valizi, Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlarınıza kuracağınız bir uygulama sayesinde kolayca kilitlenip, açılabiliyor. Bunun yanı sıra tutma kolu çekildiğinde kolaylıkla valizin içindeki ağırlığı öğrenebiliyorsunuz. Valiz üzerinde GPS bulunuyor. Bu sayede seyahat ettiğiniz yerlerin tüm detaylarını mobil cihaz üzerinde görebiliyorsunuz.

bluesmart-akilli-valiz

Bluesmart en çok güvenlik konusunda kullanıcılarını rahatlatıyor. Valiz sahibi çok fazla uzaklaştığı zaman Bluesmart otomatik olarak kilitleniyor. Böylece kötü niyetli kişilerin eline geçmesi engelleniyor. Ayrıca valizin bulunduğu noktadan uygulamaya bildirimler geliyor ve valiz takip edilebiliyor.

Uzun seyahatlerde karşılaştığınız akıllı telefonların şarj sorunu da akıllı valiz Bluesmart ile tarihe karışıyor. Cihazınızı 6 defaya kadar şarj edebilme özelliğine sahip olan Bluesmart, laptop ve tablet bilgisayarlarınız için bulundurduğu özel bölmelerle de cihazlarınızın taşınmasını kolaylaştırıyor.

Bluesmart Fiyatı

Ürün 265$ fiyatıyla satışa çıkacak. Fakat bu ürünü alabilmek için Ağustos 2015′e kadar beklemeniz gerekiyor.

Bluesmart Tanıtım Videosu

Yorum Yok

Yanıtla