Ana Sayfa Fotoğraf Makinesi Canon Canon EOS 60D incelemesi

Canon EOS 60D incelemesi

Canon EOS 60D incelemesi ile yine karşınızdayız. Kompakt bir duruşa sahip olan Canon EOS 60D bugün kü konuğumuz! Bir önce ki modeline göre daha sağlam malzemeden üretilen bu dijital fotoğraf makinesi alüminyum kasa üzerine polikarbon olarak tasarlanmış.

Malzemedeki bu kalite değişimi cihazın 70 gram daha hafiflemesini de sağlamış. Canon EOS 60D modeli dışardan bakıldığında giriş seviyesi bir DSLR fotoğraf makinesi gibi görünebilir. Fakat giriş seviyesi için oldukça üstün ve kaliteli teknik özellikleri bünyesinde barındırıyor. EOS 7D ve 550D fotoğraf makinelerinin arasında bir grafik çizen Canon EOS 60D, sade ve basitliği bir çizgi daha ileriye taşıyor.

Canon EOS 60D incelemesi

Canon EOS 50D modelinde karşılaşmadığımız video kayıt özelliğiyle dikkat çeken Canon EOS 60D, saniyede 30 kare, 25 kare ve 24 çekim hızlarıyla Full HD kalitede video çekimi yapabilmenize olanak tanıyor. Cihazın ekranı LCD ve kenarlara doğru döndürülebilme imkanı sunuyor. Buda gerçekten cihaza çok kullanışlı bir hava katmış. Bu sayede EOS 50D kullanıcıları bir çok farklı ve zor açıdan hem video hem de fotoğraf çekebilecek. Kaliteli yapıdaki ekran özel bir kaplamayla geliyor. Bu kaplama parmak izini tutmuyor ve suya karışı da dayanıklı bir grafik çiziyor. Ekran çözünürlüğünden bahsetmemiz gerekirse 1,040,000 nokta çözünürlük sunan cihaz, müthiş bir görüntü kalitesi sunuyor. Cihazın LCD ekranı kullanıcılarına 3:2 görüntü oranıyla hizmet veriyor.

► Canon EOS 60D incelemesi

► Canon EOS 60D ile Fotoğrafçılık

► Canon EOS 60D İlk İzlenimleri

Canon EOS 60D Diğer Özellikleri

1 2 3 4 İleri
İnceleme genel bakış
Tasarım - 8.5
Kullanım Kolaylığı - 9.0
Özellikler - 8.5
Performans - 9.0
Ürün İncelemeleri, Güncel Haberler, Kullanım Kılavuzları ve Tanıtımlar...

Yorum Yok

Yanıtla