Ana Sayfa Fotoğraf Makinesi Canon Canon Fotoğraf Makinesi Özellikleri

Canon Fotoğraf Makinesi Özellikleri

Amatör kullanıcılar için Canon fotoğraf makineleri, amatör serileri kullanımı daha kolay ve hafiftir. Kullanıcıların genellikle taşıma konusunda “Makinem çok ağır. Taşıması çok zor.” Gibi sebeplerden dolayı makineden tam verim alamıyorlar. Fakat Canon fotoğraf makinelerinin gövdeleri teknolojik olarak Nikon fotoğraf makinelerinin bir adım daha önünden gitmektedir.

Nikon fotoğraf makineleri biraz daha temkinli bu noktalarda. Nikon cihazı piyasaya sürmeden önce tam anlamıyla kullanımında bir hata olup olmadığını test ettikten sonra ve argesini tam anlamıyla bitirdikten sonra piyasaya sürer. Buda büyük bir zaman kaybına yol açar. Siz Nikon’un bir modeli çıkmadan Canon’un bir fotoğraf makinesi modelini çıkmış, kullanılmaya başlanmış ve pixel olarak daha verimli bir makine kullanıyor olabilirsiniz.

canon fotoğraf makinesi

Canon’un fotoğraf makineleri video çekimi sırasında Nikon’dan daha başarılıdır. Şuan günümüz filmlerinin bir çoğu Canon’un 18-24 megapixellik gövdelerinde çekilmektedir. Canon ArGe sisteminde video kamera üreten bir firmadır. Fotoğraf teknolojisi ile video teknolojisini birleştirerek video çekiminde Nikon’dan daha başarılı bir marka haline gelmiştir.

Bir önceki yazımızda “Fotoğrafta Enstantane Nedir? Ayarları Nasıl Yapılır?” başlığını incelemiştik. Dilerseniz sizde enstantane hakkında bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.

 

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla