Ana Sayfa Bilişim Bilgisayar Verdiğiniz Paraya Değecek En İyi 4 Dizüstü Bilgisayar

Verdiğiniz Paraya Değecek En İyi 4 Dizüstü Bilgisayar

En iyi 4 dizüstü bilgisayar modelini seçerken farklı alanlara göz atmaktan hiç çekinmedik. Her kullanıcı yeni bir dizüstü bilgisayar almak istediğinde yüzlerce soru işareti ile karşı karşıya kalır. Aslında hangi dizüstü bilgisayar modelini alacağınızı belirlemek oldukça kolay. Öncelikle sizin için önemli olan noktayı tespit etmelisiniz. Cihazın performansı mı, kullanım kolaylığı mı, şık bir tasarıma sahip olması mı? Hangisi seni yansıtır tereddüt ediyorsan, TeknoDiyalog senin için en iyi 4 dizüstü bilgisayar modelini belirledi!

Verdiğiniz Paraya Değecek En İyi 4 Notebook

Apple MacBook Pro 13 inç

(En İyiyi İstiyorsan)

Apple, daha önceden ince ince hesapladığı dokunuşlarıyla cihazlarına yeniden hayat veriyor. Bunun yeni bir örneğini de Apple MacBook Pro 13 inç modelinde görüyoruz. Yani karşıdan baktığını zaman tasarım olarak önceki modelini aratmasa da, Retina ekran hiç de yabana atılacak bir yenilik değil. Ayrıca bu model bir öncekinden 1 mm daha ince ve 50 gr daha hafif.

macbook air

İyi mi Yani Bu Ultrabook?

Bize göre bir önceki modelinden pek bir farkı yok. Intel Haswell işlemcisiyle göz dolduruyor. Farklı yanı ise enerji konusunda pile çok fazla yüklenmiyor. Performansı oldukça iyi. Cihazın ekranı ultra yüksek çözünürlük sunuyor. Bu da filmlerden büyük keyif almanızı sağlayacak. Performansa çok takılmayan biriyseni oyun bile oynayabilirsiniz. Apple MacBook Pro 13 inç modelinin SSD’si eksik olmasın. Onun sayesinde her şey oldukça hızlı açılıyor. Cihazın diğer yeni özelliklerine bakacak olursak; Daha hızlı kablosuz bağlantı sağlayan 802.11ac sistemi, PCI sabit diskler Thunderbolt 2 girişleri ile karşılaşıyoruz. Cihaz ayrıca rakiplerinin önüne geçen GarageBand ve iPhote gibi harika uygulamalarıyla dikkat çekiyor. Sonuç olarak bir önceki model de kusursuzdu. Bu model de kusursuz.

Teknik Detayları

● OSX Mavericks
● 13,3 inç, 2560×1600
● Intel Core i5 @ 2,4 GHz
● 8 GB RAM ● 256 GB SSD
● Intel Iris ekran kartı
● 18x314x219 mm, 1,57 kg
● Fiyat: Buraya Tıklayın

TEKNODİYALOG NE DİYOR?
Parayla alınabilecek en iyi dizüstü
★★★★★

1 2 3 4 İleri
İnceleme genel bakış
Güç
Kullanılabilirlik
Performans
Tasarım
Ürün İncelemeleri, Güncel Haberler, Kullanım Kılavuzları ve Tanıtımlar...

Yorum Yok

Yanıtla