Ana Sayfa Bilişim Bilgisayar Verdiğiniz Paraya Değecek En İyi 4 Dizüstü Bilgisayar

Verdiğiniz Paraya Değecek En İyi 4 Dizüstü Bilgisayar

Alienware 17
(Hayatı oyun olanlara)

Alienware 17

 

 

 

 

Alienware oyun severlere özel bilgisayarları yaparken çok ince bir düşünceye girmiyor. Yani taşınabilirlik, ergonomik tasarım gibi kavramları unutup, en yüksek performansı, en güçlü yapıyı oluşturma gayreti içerisine giriyor. Ayrıca Alienware modellerini LED ışıklarla süslemek konusunda da oldukça başarılı.

Tam bir gürbüz olan Alienware 17, 4 kg ağırlığıyla şaşırtıyor. Bu güçlü oyun bilgisayarı 5 cm kalınlığı ve 20 farklı renge dönüşebilen özel ışık alanlarıyla dikkat çekiyor. Zaten Alienware 17′nin paketini gördüğünüzde onun bu dünyadan olmadığını hemen anlıyorsunuz.

İyi mi Yani Bu Alienware?

“Mario’yu açtığın anda bilgisayar çöküyor arkadaş!” diyerek bir yorum yapsak tabi ki kimse inanmaz. Çünkü cihaz 2.4 Ghz hızındaki Core i7 Haswell işlemci, Nvidia GeForce GTX780M ekran kartı, 16 GB RAM‘i ve taşınabilirliğiyle oyun dünyasının gözbebeği olabileceğini ispatlıyor. 17″ büyüklüğündeki ekran da masaüstünü aramıyor. Baktığımızda bizim için tek problem 1080p ile sınırlanmış olması. Ama oyun meraklılarının bu durumu pek takacağını zannetmiyoruz. Bu bilgisayarı öyle dizinize alıp saatlerce oyun oynayamazsınız. Bir zamandan sonra; “Benim dizime noldu!” diyebilirsiniz. Bu notebook dünyaya oyun oynatmak için gelmiş!

Teknik Detayları

● Windows 8
● 17 inç, 1920×1080
● Intel Core i7 @ 2,4 GHz
● 16 GB RAM
● 750 GB HDD
● Nvidia GeForce GTX 780M
● 48,5x299x413,5 mm, 4,15 kg
● Fiyatı: 3.000 USD

TEKNODİYALOG NE DİYOR?
Siz tüm oyunları yüksek performansta oynayın diye yaratılmış!
★★★★★

Geri 1 2 3 4 İleri
İnceleme genel bakış
Güç
Kullanılabilirlik
Performans
Tasarım
Ürün İncelemeleri, Güncel Haberler, Kullanım Kılavuzları ve Tanıtımlar...

Yorum Yok

Yanıtla