Ana Sayfa Cep Telefonu Android En İyi Android Oyunları Ücretsiz

En İyi Android Oyunları Ücretsiz

0 10236

Ücretsiz Android oyunu bulmak oldukça kolay. Fakat hem ücretsiz hem de kaliteli Android oyun bulmak pek de kolay olmuyor. Android kullanıcıları tarafından binlerce kez indirilip oynanmış oyunları sizler için derledik. Eğer sizde Android işletim sistemi kullanıyor ve canınız sıkıldığında oyunlara başvuruyorsanız sunduğumuz listeyi mutlaka incelemelisiniz.

En İyi Android Oyunları

Candy Crush Android

Mutlaka sizde metroda, otobüste, vapurda veya tramvay da bu oyunu oynayan insanlarla karşılaşmışsınızdır. En iyi ücretsiz Android oyunlarından birisi olan; Candy Crush, bir çılgınlık haline geldi. Mobil kullanıcılar bu oyun başında saatler geçiriyor. Her bölümde şekerlerin toplanması da daha da zorlaşıyor. Facebook’taki arkadaşlarınızla bir yarış haline girdiğiniz Candy Crush Android oyunu en iyi ücretsiz Android oyunları içerisinde olduğunu 3.738.563 milyon kullanıcıya ulaşmasıyla ispatlıyor.

Görselleri

Candy Crush Saga Candy Crush Candy Crush2 Candy Crush3

 

Candy Crush Apk

Kurulum: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.king.candycrushsaga&hl=tr

Angry Birds

En iyi ve ücretsiz Android oyunları denildiği zaman Angry Birds ismi geçmezse büyük hata yapılmış olur. Rovio tarafından geliştirilen ve milyonlarca kullanıcıya ulaşan Angry Birds, keyifle oynanmaya devam ediyor. Onlarca farklı varyasyonu yayınlanan bu Android oyununun ücretsiz olması gerçekten büyük şans. Eğer Android cihazınız varsa ve Google Market’ten bu oyunu hala indirmediyseniz hemen indirin!

Görselleri

Angry Birds Angry Birds3 Angry Birds4Angry Birds5

Angry Birds Apk

Kurulum: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirds&hl=tr

 

Ürün İncelemeleri, Güncel Haberler, Kullanım Kılavuzları ve Tanıtımlar...

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla