Ana Sayfa Cep Telefonu Android En İyi Android Uygulamaları

En İyi Android Uygulamaları

0 15288

En iyi Android uygulamaları sayesinde cihazınızı daha etkin kullanabileceksiniz. Bir çok farklı Android uygulaması ile akıllı telefonunuzdan tam verim alabilecek, keyifli zamanlar geçirebilecek ve işlerinizi daha kolay sonuçlandırabileceksiniz. Sizler için derlediğimiz en iyi Android uygulamaları haberi ilerideki günlerde sürekli güncellenecektir.

Çevrimdışı Sözlük Android Uygulaması

Çevrimdışı Sözlük Uygulaması 4Çevrimdışı Sözlük Uygulaması 3Çevrimdışı Sözlük Uygulaması

İnternet bağlantınız olmadığı yerlerde de ingilizce sözlüğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yüzden Çevrimdışı Sözlük Uygulaması oldukça işinize yarayacak bir uygulama gibi gözüküyor. İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce çeviri kelime çevirisi yapmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulama bünyesinde 37 bin ingilizce ve 67 bin Türkçe kelime barındırıyor.

Çevrimdışı Sözlük Uygulaması Apk

[box_download]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samet.sozluk[/box_download]

 

Adobe Reader Android Uygulaması

Adobe Reader UygulamasıAdobe Reader Uygulaması2Adobe Reader Uygulaması3

Eğer Android cihazınızı iş için de kullanıyorsanız Adobe Reader uygulaması sizin için kurtarıcı olabilir. Mail ile gelen “.pdf” uzantılı dosyaları okuyabilmek için ona ihtiyacınız olacak. Adobe System tarafından ücretsiz olarak dağıtılan Adobe Reader Android uygulaması, en iyi Android uygulamaları arasında yerini almaktadır.

Adobe Reader Android Uygulaması Apk

[box_download]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.reader[/box_download]

 

Nerde Bu Otobüs? Android Uygulaması

Nerde bu otobüs uygulamasıNerde bu otobüs uygulaması2Nerde bu otobüs uygulaması3

İstanbul’da oturuyorsanız ve sürekli otobüs kullanıyorsanız “Nerde bu otobüs?” diye sormadan edemiyorsunuzdur. İşte bu soruyu size unutturacak olan nerde bu otobüs uygulaması, İETT’den aldığı veriler sayesinde tüm otobüs hatlarındaki otobüslerin nerede olduğunu bir harita üzerinde kullanıcılarına sunuyor. İşinizi oldukça kolaylaştıracak olan bu uygulama, en iyi Android uygulamaları içerisinde yerini aldı.

Nerde Bu Otobüs? Android Uygulaması Apk

[box_download]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.develioglu.android.nerdebuotobus[/box_download]

 

GO Launcher EX Android Uygulaması

GO Launcher EX UygulamasıGO Launcher EX Uygulaması2

Oldukça başarılı bir özel giriş ekranı uygulaması olan Go Launcher EX,  daha önceki uygulamasının daha genişletilmiş bir sürümü olarak karşımıza çıkıyor. Özelleştirebileceğiniz bir çok tasarım ile karşınıza çıkan uygulamada ana giriş ekranını, menüleri, kilit ekranını tamamen istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz.

GO Launcher EX Android Uygulaması Apk

[box_download]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex[/box_download]

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla