Ana Sayfa Enler En iyi Galaxy Note 4 Kılıfları (Galeri)

En iyi Galaxy Note 4 Kılıfları (Galeri)

Samsung Galaxy Note 4 oldukça kaliteli, teknik özellikler bakımından üstün bir telefon. Bu cihazı satan alan arkadaşlar, cihazı korumak için de çaba harcayacaktır. Bu yüzden sizin için en iyi galaxy note 4 kılıfları TeknoDiyalog’da!

İlgili >> Samsung Galaxy Note 4 Bükülme Testi

Dünyanın en güçlü telefonlarından birisi olan Samsung Galaxy Note 4, bükülme testlerine de sokulmuş ve kullanıcılar bilgilendirilmişti. Henüz tazeliğini koruyan cihaz, ülkemizde vergileriyle birlikte pahalı bir fiyata satılıyor. Peki bu kadar para verdiğimiz Galaxy Note 4′ü nasıl koruyacağız? Akıllı telefonları korumak için en iyi yöntem kaliteli bir kılıfa sahip olmaktır. Aşağıdaki galeride sizinle en iyi Galaxy Note 4 kılıflarını paylaşacağız.

En iyi Galaxy Note 4 Kılıfları

i-Blason Armorbox Çift Katmanlı Kılıf

i-Blason tarafından üretilip tüketiciyle buluşturulan bu kılıflar Armorbox (Zırh Kutusu), Samsung Galaxy Note 4 satın alanlar için en iyi kılıflardan birisi olarak dikkat çekiyor. Zaten kılıfları incelediğinizde bir zırh gibi göründüğünün farkındasınızdır. Cihazınızı gelebilecek dış etkenlere karşı üstün şekilde koruyan i-Blason Armorbox, ne yazık ki henüz ülkemizde satışa sunulmadı.

Yorum Yok

Yanıtla