Ana Sayfa Enler En iyi iOS Uygulamaları 2014

En iyi iOS Uygulamaları 2014

Artık 2014 yılının son günlerini yaşıyoruz. Hem Android hem de iOS kullanıcıları için en iyi oyunlar ve uygulamalar hangileri oldu? Bu sorunun cevabı her kanattan ayrı ayrı yanıtlanıyor. Biz de gelişimin her geçen gün sürdüğü iOS kanadını bugün ele alıyoruz. 2014 yılının en iyi iOS uygulamaları haberimizde sizi bekliyor. Bu en iyiler listesi tamamen kişisel görüşlere dayanmaktadır. Eğer sizin için en iyi iOS uygulamaları farklıysa bizim paylaşmaktan çekinmeyin.

en iyi ios uygulamaları

App Store’da en çok dikkat çeken ve kullanıcıların beğendiği uygulamalar ne yazık ki ücretli. Fakat ücretsiz iOS uygulamalar da kullanıcıların isteklerini karşılayabilecek düzeyde olabiliyor. Böyle kaliteli ve beklentileri karşılayabilecek en iyi iOS uygulamaları sizler için tek bir çatı altında toplamaya karar verdik. Bu yazımızdaki tüm iOS uygulamalar ücretsiz olarak App Store’da bulunmaktadır. İster iPhone isterseniz de iPad’leriniz için bu uygulamaları ücretsiz indirip cihazınıza kurabilirsiniz.

En iyi iOS Uygulamaları

1. Health Mate

Health Mate ios

Sağlığın her şeyden önce geldiğinin bilincinde olarak ilk uygulamamızı sağlık kategorisinden seçtik. Healty Mate uygulaması, sağlıklı bir yaşam sürmeyi hedefleyen, formunu koruyan ve her gününü aktif yaşayanlar için oldukça iyi bir iOS uygulaması. Eğer sizde sağlığınıza çok dikkat ediyorsanız bu uygulamayı mutlaka deneyin. Sağlıklı bir yıl geçirmeniz dileğiyle.

Yorum Yok

Yanıtla