Ana Sayfa Cep Telefonu En İyi iPhone 6 Kılıfları

En İyi iPhone 6 Kılıfları

0 17070

En iyi iPhone 6 kılıfları yazımızda her ne kadar güçlü bir cihaz olsa da kasa ve ekran bakımından çok dayanıklı olmayan iPhone 6 için kılıf önerileri yapacağız. Cihazın daha dayanıklı bir hale gelebilmesi için kullanabileceğiniz en iyi kılıflar ve detayları yazımızda. Apple tarafından üretilen son iPhone modeli olan iPhone 6, dikkat çeken üstün özellikleri ve başarılı bir tasarım ile kullanıcılarına sunuldu. Ülkemiz ve dünya genelinde yeni iPhone modeline yoğun ilgi var. Bu kadar para harcayıp satın alınan iPhone 6 için bombeli ekran tasarımı ve alüminyum olmayan kasa alacağı darbelere karşı büyük risk oluşturuyor. Daha önceki iPhone modelleri ile kıyaslandığında alacağı hasarların daha çok zarar verebileceğini görebiliyoruz. iphone-6-kilif

Özellikle darbelere çok açık vaziyette olan ekranı bulunan iPhone 6, dayanıklı bir tasarım sunmuyor. Peki o kadar para verdiğimiz iPhone 6 modelinin dayanıklılığını nasıl attırabiliriz? Bir akıllı telefonun dayanıklılığını arttırabilmenin en doğru yolu kılıf kullanmaktır. En iyi iPhone 6 kılıfları yazımızda da sizlere başarılı ve ilginç kılıfları tanıtacağız.

Gresso Titanyum Kılıflar

Tamamen el işçiliğiyle üretilen Titanyum kılıflar, Gresso markası tarafından piyasaya sürülüyor. Dünya’daki en pahalı iPhone 6 kılıfları olarak tanınan bu kılıflardan Gresso T1 modeli 2.000 $ fiyatıyla dudak uçuklatıyor. 18 ayar altın olan T2 ve T3 kılıfları ise 3.000 $ fiyat etiketiyle alıcı buluyor. Dünya genelinde alıcısı olan Gresso Titantum kılıflar, özel siparişle getirtiliyor. “Diğer kılıfları görmek için sayfa değiştirin.”

BENZER MAKALELER

0 4466

Yorum Yok

Yanıtla