Ana Sayfa Cep Telefonu Android En Kullanışlı Android Uygulamaları

En Kullanışlı Android Uygulamaları

En kullanışlı Android uygulamaları haberimizde, hayatımızı kolaylaştıracak, cihazlarımızı daha verimli kullanabilmemizi sağlayacak Android uygulamalarını belirledik.

Bir kaç yıl öncesine kadar varlığından haberdar bile olmadığımız akıllı telefonlar, artık hayatımıza girdi ve neredeyse tüm işlerimizi çözüme kavuşturdu. Bir bilgisayarda yapabileceğimiz hemen hemen her şeyi artık akıllı telefonlarda yapıyoruz. Cihazımız ile neler yapabileceğimiz bizim isteklerimizle gelişiyor. Telefonları daha verimli kullanabilmek içinde binlerce uygulama Android markette bulunuyor. Ayrıca her geçen gün yenileri ekleniyor. Bizde en kullanışlı Android uygulamaları seçerek sizlere bir nebze olsun yardımcı olmak istedik.

Kullanışlı Android Uygulamalar

Tasker

En bilindik uygulamalardan birisi olan Tasker, akıllı telefonları daha da akıllı bir hale getiriyor. Uygulama üzerinden dilediğimiz kadar profil oluşturup, bu profillere görevler verebiliyoruz. Örneğin; “Kulaklığı taktığım zaman otomatik olarak radyo açılsın.” Veya “Okula geldiğim zaman telefonum kendisini sessize alsın.” Tamamen sizin istek ve beklentilerinize göre şekillenecek bu profiller ile yapmanız gereken ama unuttuğunuz şeyleri bile cihazınız kendisi yapacaktır. Sırf Tasker’ın görevlerini öğrenebilmeniz için internet sitesi bile bulunmaktadır.

(bknz: http://tasker.wikidot.com/profile-index)

tasker android uygulaması

Tasker’daki görevlerin atanması için biraz zaman harcamanız gerekiyor. Uygulamayı tam olarak kavradıktan sonra ise her şeyin ne kadar kolay olduğunu anlıyorsunuz. Dilerseniz deneme yanılma yöntemiyle, dilerseniz de eğitimler sayesinde uygulamayı tam olarak kullanabiliyorsunuz. Google Play’de 9 TL fiyat etiketiyle yerini alan uygulama, parasından fazlasını kullanıcılarına veriyor.

Yorum Yok

Yanıtla