Ana Sayfa Etiketler Etiketler "Acer Aspire Switch 10 fiyatı"

Acer Aspire Switch 10 fiyatı

0 3033

Acer Aspire Switch 10, Windows 8.1 işletim sistemiyle kullanıcılara sunulmaya hazırlanıyor. Acer tarafından üretilen bu yeni hibrit makine hem tablet hem de laptop olarak kullanılabiliyor. Bu yüzden kullanıcıların dikkatini çekmesi amaçlanıyor.

Söylediğimiz gibi cihaz en güncel işletim sistemi olan Windows 8.1 ile geliyor. Aspire Switch 10 isminden de anlaşılacağı gibi 10.1 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Mıknatıslı bir klavyesi olan cihaz hem laptop hem de tablet olarak kullanıma olanak tanıyor. Acer’ın resmi internet sitesinde açıklananlara göre, cihaz dokunmatik, yazma, görüntüleme ve paylaşma tarzında değişik moddlar için 2 farklı şekle kolayca geçiş yapabiliyor.

Acer Aspire Switch 10 incelemesi

Acer Aspire Switch 10: Kendi Alanındaki En İnce Cihazlardan Birisi

Acer Aspire Switch 10 isminden de iki cihaz arasında geçiş yapabildiğini anlıyoruz. Bu hibrit cihazın kullanıcılarına sunduğu teknik özellikler ise,

  • Intel Bay Trail T Atom işlemci
  • 2 GB RAM
  • 64 GB dahili depolama alanı
  • 1366 x 768 çözünürlüğe sahip 10.1” IPS Ekran

Yapılan açıklamada hibrit cihazlar arasındaki en ince modellerden birisi olduğu da kayıtlara geçiyor. Acer Aspire Switch 10 kalınlığının tablet kullanımında 8.9mm, klavyesiyle birlikte kullanımında ise 20.2mm olduğu belirtiliyor.

Acer Aspire Switch 10

Microsoft Office Yüklü Olarak Geliyor

Ürünün çıkış fiyatı 379.99 $ olarak belirlenmiş durumda. Cihazın içerisinde Öğrenci ve Ev sürümüyle Microsoft Office ön yüklü olarak geliyor. Cihazın satışları ise 10 Mayıs 2014 tarihinde başlayacağı iletilen bilgiler arasında yer alıyor.

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..