Ana Sayfa Etiketler Etiketler "Android Yaşlandırma Programı indir"

Android Yaşlandırma Programı indir

0 2542

Android Yaslandirma ProgramiAndroid yaşlandırma programı ile yaşlılık günlerinize erkenden gidip nasıl bir yüze sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Program gerçekten güzel sonuçlar ortaya koyuyor.

Apptly tarafından hayata geçirilen Oldify uygulaması ile gelecekte nasıl bir görünüme kavuşacağını merak edenler, artık merakını giderebilecek.Şimdiliki halin ile geleceğini yüzleştirmek için harika bir uygulama olan Oldify’ı test ettik. Biraz abartılı sonuçlar vermiş olsa da resimlerin hareketli olması daha büyük bir eğlence kaynağı olarak karşımıza çıktı. Fotoğrafınızı çekip yaşlandırma uygulandıktan sonra ekranın sağına soluna dokunarak resminizin konuşmasını sağlayabiliyorsunuz. Yaşlı haliniz, esniyor, yorulduğunu belli ediyor ve daha bir çok hareket ile yaşlı halinizi temsil ediyor.

Android yaşlandırma programı ile 80 yaş daha yaşlı halinize bakabilirsiniz. Sadece kendinize değil arkadaşlarınızın da fotoğrafını çekerek onları şaşırtabilirsiniz. Oldfiy ile yüzünüzün fotoğrafını çekin ve 80 yıl sonra nasıl bir hale geleceğinizi kendiniz görün! Ekranda yüzünüze dokunun, yaşlı halinizin nefes almasına, esnemesine ve öksürmesine tanık olun!

Android Yaşlandırma Uygulamasından Görüntüler

Android Yaslandirma Programi2 Android Yaslandirma Programi3 Android Yaslandirma Programi4

 

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..