Ana Sayfa Etiketler Etiketler "Android"

Android

0 3284

Android hızlı şarj etme ile kısa sürede şarjınızı daha çok doldurabilirsiniz. Sizin de bildiğiniz gibi akıllı telefonlara daha çok özellik ve güçlü donanım öğeleri eklenmeye devam ediyor. Fakat batarya konusunda büyük bir yenilik henüz gelmiş değil. Bu yüzden telefonunuz ne kadar kaliteli ve pahalı olursa olsun günde en az 1 kere şarja takmak zorunda kalıyorsunuz. Bazen cihazınızın hızlı şarj olması sizin için oldukça önemli bir hale geliyor. TeknoDiyalog olarak Android kullanıcılarına güzel bir haberimiz var. Android hızlı şarj etme yöntemi yazımızda!

0 15589

Twitter Android GüncellemesiTwitter pazartesiden itibaren güncellemesini yaptığı Android versiyonunda en belirgin özelliğin fotoğraf konusunda olması, Instagram’ın elde ettiği başarının güncellemeye etkisi olarak yorumlandı. Bu güncellemede; düzenleme, paylaşım, keşif özellikleri eklendi. Güncelleme ile birlikte artık Twitter’da çekilen fotoğrafların üzerinde daha kolay işlem yapılabilmesi ve paylaşılması amaçlanmıştır. Uygulamanın güncellendiğini de Twitter’in mühendisi Matt Belland bir blog post ile açıkladı.

Artık kullanıcılar resimleri, kenarlarından kırpabilecek veya kare şekline de paylaşabilecek. Bu sayede yüklenmesi gereken fotoğraflarda bir kolaylık sağlayacak ve artık fotoğraflar daha hızlı görülebilecek.

Bu değişiklik son dönemde yapılan güncellemelerden sadece biri, özellikle Kasım ayından beri yapılan Vine ve fotoğraf paylaşımı konusundaki güncellemeler son dönemde fazlasıyla arttı. Buna örnek olarak,Aralık’ta direk mesajla fotoğraf paylaşımı özelliğini gösterebiliriz. Güncellemelerin güzel yanı artık daha fazla taze resimler görebileceğiz.

Şuanda kullanıcılar Google Play Store’da Twitter güncellemesini yapabilirler ve aynı şekilde IOS güncellemesi de yakın zamanda geleceği Twitter tarafından bildirildi.

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..