Ana Sayfa Etiketler Etiketler "Apple New iPad siyah"

Apple New iPad siyah

0 2088

Apple New iPad 64GB Wi-Fi+Cellular Siyah MD368TU/A kullanıcılar ile buluşmaya başladı. Cihazın özelliklerini, fiyatını ve teknik detaylarını TeknoDiyalog’da bulabileceksiniz.

Apple yeni tablet modeline New iPad ismini verdi ve kullanıcılarının beğenisine sundu. 32 ve 64GB dahili depolama alanı seçenekleriyle dikkat çeken Apple New iPad, 9.7″ büyüklüğündeki ekranıyla 2048 x 1536 çözünürlüğü bizlerle buluşturuyor. Eğer 32GB hafıza sizin için yeterli olmayacaksa cihazın 64GB’lık modelini tercih etmelisiniz. Çünkü Apple New iPad 64GB Wi-Fi+Cellular Siyah MD367TU/A modelinde arttırılabilir hafıza özelliği yani microSD kart desteği bulunmuyor.

Apple New iPad 32GB siyah

Henüz kendi internet sitesinde tanıtılmayan cihaz hakkında bilgiler çoktan internet sitelerinde tüketicilerle buluşturuldu. Retina ekran teknolojisiyle kullanıcılarına net ve pürüzsüz bir görüntüleme imkanı sunan cihaz, iOS 6 dört çekirdekli grafik kartı ve çift çekirdekli A5X çip ile gayet hızlı bir tablet deneyimi sunuyor.

Cihazın diğer özelliklerine göz atacak olursak 5 MP iSight kamera ile gelen Apple New iPad 64GB, 1080p çözünürlüğünde video kayıt imkanı sunuyor. Bağlantı özellikleri konusunda da beklentileri karşılayan cihaz Wi-Fi ve 4G LTE desteği ile yine çok tercih edilecek gibi görünüyor. Normal kullanım ve tam dolu şarj ile 10 saate kadar sorunsuz kullanabileceğiniz cihaz hakkında detaylı inceleme çok yakında TeknoDiyalog’da sizinle olacak!

0 3142

Apple New iPad 32GB Wi-Fi+Cellular Siyah MD367TU/A kullanıcılar ile buluşmaya başladı. Cihazın özelliklerini, fiyatını ve teknik detaylarını TeknoDiyalog’da bulabileceksiniz.

Apple New iPad 32GB siyahApple yeni tablet modeline New iPad ismini verdi ve kullanıcılarının beğenisine sundu. 32 ve 64GB dahili depolama alanı seçenekleriyle dikkat çeken Apple New iPad, 9.7″ büyüklüğündeki ekranıyla 2048 x 1536 çözünürlüğü bizlerle buluşturuyor. Eğer 32GB hafıza sizin için yeterli olmayacaksa cihazın 64GB’lık modelini tercih etmelisiniz. Çünkü Apple New iPad 32GB Wi-Fi+Cellular Siyah MD367TU/A modelinde arttırılabilir hafıza özelliği yani microSD kart desteği bulunmuyor.

Henüz kendi internet sitesinde tanıtılmayan cihaz hakkında bilgiler çoktan internet sitelerinde tüketicilerle buluşturuldu. Retina ekran teknolojisiyle kullanıcılarına net ve pürüzsüz bir görüntüleme imkanı sunan cihaz, iOS 6 dört çekirdekli grafik kartı ve çift çekirdekli A5X çip ile gayet hızlı bir tablet deneyimi sunuyor.

Cihazın diğer özelliklerine göz atacak olursak 5 MP iSight kamera ile gelen Apple New iPad 32GB, 1080p çözünürlüğünde video kayıt imkanı sunuyor. Bağlantı özellikleri konusunda da beklentileri karşılayan cihaz Wi-Fi ve 4G LTE desteği ile yine çok tercih edilecek gibi görünüyor. Normal kullanım ve tam dolu şarj ile 10 saate kadar sorunsuz kullanabileceğiniz cihaz hakkında detaylı inceleme çok yakında TeknoDiyalog’da sizinle olacak!

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..