Ana Sayfa Etiketler Etiketler "Apple yeni telefonları"

Apple yeni telefonları

1 31013

Apple TelefonlarAmerika’nın önde gelen gazetelerinden Wall Street Journal’ın haberine göre Apple firması 2014’de çıkaracağı telefonu 4.5 inç’den fazla yapacağını iddia etti. Buna ek olarak belirtilen haberde çıkacak olan bir sonraki telefonunda 5 inç’e yakın olacağını söyledi. İddiaya göre, alınan bu kararın en önemli sebebinin iPhone kullanıcılarından gelen talep olması olduğu söyleniyor. Söylenene göre şuanda Apple daha büyük modelini hala geliştirmekte olduğunu ama ilk çıkarılması planlanan ürünün genel üretime hazır olduğu belirtiliyor.

Apple’ın 5C de kullanılan renk seçeneklerinin bu modelde de kullanılacağı söylendi ama ilk başta tanıtılacak olan modelin metal kasa olacağı belirtildi.

Burada haberin kaynağını yapan The Wall Street Journal gazetesi de takipçilerini bir konuda uyarıyor. Ürün daha tanıtılmadan kimsenin yeni iPhone’nin neye benzediğini bilemeyeceğiz ama genel müşteri beklentilerine cevap olarak daha büyük modellerin 2014’ün ikinci yarısında piyasaya çıkacağını belirtiyor.

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..

Rastgele Haberler