Ana Sayfa Etiketler Etiketler "Asphalt 8 Apk İndir Ücretsiz"

Asphalt 8 Apk İndir Ücretsiz

0 2340

Asphalt 8 Apk indir denildiğinde aklınıza warez paylaşımlar gelebilir. Ama size güzel bir müjde vermeliyiz. Asphalt 8 iOS ve Android kullanıcıları için artık ücretsiz!

Asphalt 8 Apk ve iOSGameloft tarafından üretilen ve mobil oyun severler arasında oldukça popüler olan Asphalt 8: Airborne,  yaklaşık 2 ay önce Android kullanıcıları için Google Play Store’da, iOS kullanıcıları için ise App Store’da 0,89 € gibi bir fiyata satışa sunulmuştu.  Oldukça kaliteli ve gerçekçi grafikler sunan bu yarış oyunu 1.59 GB boyutuyla dikkat çekmektedir.

Kullanıcılar ile buluşturduğu mobil uygulama ve oyunlar sayesinde en iyi geliştirici ünvanını kazanan Gameloft, kullanıcılara büyük bir müjde verdi. Öyle ki artık Asphalt 8: Airborne oynamak Android kullanıcıları oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilecek.  Bu da yetmezmiş gibi oyuna yeni güncellemeler gönderdi. Asphalt 8 iOS indirmek isteyenler için de artık yeni araçlar, yeni kupalar ve çoklu oyuncu modu için de yeni ters pistler eklendi.  Asphalt 8 Apk indirmek isteyenlere ise daha fazla cihaz desteği ve hata düzeltmeleri gönderildi.

Son güncelleme sonrasında Asphalt 8: Airborne’da yaşanan tüm sorunlar çözüme kavuştu. Oyun daha fazla cihaz ile uyumlu hale getirilerek daha fazla kullanıcıya ulaşması sağlandı. Sizde aşağıdaki linkleri kullanarak Asphalt 8 Apk ya da Asphalt 8 iOS sürümünü indirip cihazınıza kurabilirsiniz.

android-oyun

ios-oyun

Asphalt 8: Airborne Oyun İçi Görselleri

Asphalt 8 Android Asphalt 8 Apk indir Asphalt 8 Apk Asphalt 8 iOS indir Asphalt 8 iOS

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..