Ana Sayfa Etiketler Etiketler "Battlefield 3 full indir"

Battlefield 3 full indir

0 2146

Battlefield 3 ücretsiz olarak indirmek için korsan cd’lere başvurmayın. Çünkü oyunun orijinal dosyaları kısa süreliğine ücretsiz indirilebiliyor!

Electronik Arts tarafından yapılan büyük sürpriz E3 etkinliği öncesinde duyuruldu. Battlefield 3 PC sürümü kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilebiliyor. Eğer sizde Battlefield 3‘ü bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız aşağıdaki internet adresine gidip Origin’den kolayca indirebilirsiniz.

Frosbite 2 motoru ile geliştirip 2011 yılında oyunseverler ile buluşturulan Battlefield 3 oyunu PC versiyonuyla kısa süreliğine ücretsiz. Daha önce de Dead Space ve Plants vs. Zombies PC oyunlarını ücretsiz olarak Origin’de bizlerle buluşturan Electronic Arts, Haziran ayında düzenleyeceği E3 etkinliğinin öncesinde Battlefield 3 ücretsiz indir diyerek kullanıcıların büyük beğenisini toplamayı hedefliyor.

Sadece bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz ola Battlefield 3, genişleme paketlerini bünyesinde barındırmıyor. Standart Edition olarak indirebileceğiniz oyunu genişletmek için ek paketlere ücret ödemeniz gerekecek. Online modu sayesinde kendisinden sıkça söz ettiren Battlefield 3′ü aşağıdaki linke giderek Origin aracılığıyla indirebilirsiniz.

Battlefield 3 Ücretsiz İndir

Oyunu indirmek için “https://www.origin.com/en-ie/store/buy/battlefield-3/pc-download/base-game/standard-edition” internet adresini kullanabilirsiniz. Origin’e kayıt olmalı ve sonra ücretsiz olarak indirmelisiniz.

Elinizi Çabuk Tutun!

Bu Battlefield 3 ücretsiz indir kampanyasının 3 Haziran 2014 tarihine kadar geçerli olduğunu bilmelisiniz. Origin hesabınızla oyunu indirdiğinizde elbette ki 3 Haziran sonrasında da oynamaya devam edebilirsiniz.

Battlefield 3 Oyunundan Görüntüler

Battlefield 3 ÜcretsizBattlefield 3 indirBattlefield 3 full indirBattlefield 3 pc indirBattlefield 3 oyunu indir

 

 

 

 

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..