Ana Sayfa Etiketler Etiketler "Canon PowerShot S200 özellikleri"

Canon PowerShot S200 özellikleri

Canon PowerShot S200 her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz, HS System ve parlak f/2 lensi sayesinde her ışıkta size üstün performans sunan bir fotoğraf makinesi.

Cebinizde taşıyabileceğiniz PowerShot S200, yaratıcı fotoğraflar çekmeyi seven fotoğrafçıların dikkatini çekiyor. Hareket halindeyken fotoğraf çekip paylaşabilme özelliğiyle kullanıcıları büyüleyen cihaz, sanatsal bir kontrol sunuyor. Bu cihazla kontrolün tamamen sizde olduğunu hissedebileceksiniz. Çünkü Canon PowerShot S200 özelleştirilebilen Lens Kontrol Halkası ve manuel modlar ile kontrolü tamamen size bırakıyor. Bünyesinde barındırdığı Wi-Fi özelliğiyle akıllı telefonlarla kolaylıkla bağlantı kurabilen bu fotoğraf makinesi, çektiğiniz fotoğrafların yedeklenip paylaşılmasında büyük kolaylık sunuyor. Cepte taşınıyor olması diğer cihazlardan eksikmiş gibi düşünmenizi sağlayabilir.  Fakat, Canon PowerShot S200 kullanıcılarına video kayıt özelliği de sunuyor.

canon-powershot-s200

Canon PowerShot S200 Özellikleri

Kaliteli HD videoları ve kusursuz fotoğrafları çekebileceğiniz Canon PowerShot S200, 7,3 cm (3 inç) genişliğinde PureColor II G LCD ekran ile kusursuz görüntüleme imkanı sunuyor. Cihazın bizlere sunduğu Smart Auto özelliği ise mükemmel görüntüler elde etmemizi sağlıyor. Bunların yanı sıra Live View Kontrolü ve Yaratıcı Filtreler sayesinde çektiğiniz fotoğraflarda tam olarak ne istediğinizi anlatın. Tüm ışık koşullarında Canon PowerShot S200 ile kusursuz görüntüler kaydetmenizi sağlayacak HS System özelliği bulunuyor. Bu özellik yüksek hassasiyete sahip bir sensör ile güçlü DIGIC işlemcinin kusursuz kombinasyonunu gösterir.

Cihazın parlak f/2 lens ve maksimum ISO 6400 hassasiyeti ile ortamdaki ışık seviyesi düşse bile çekim yapmaya devam edebilirsiniz. Öyle ki flaş ya da tripota ihtiyaç duymadan istediğiniz ambiyansı yakalayabilirsiniz.

canon-s200

Wi-Fi ve GPS özellikli Canon S200

Cihazın kablosuz bağlantı ile tablet ve akıllı telefonlarınıza bağlanabildiğini unutmayın. Böylelikle çektiğiniz fotoğrafları anında aktarabilirsiniz. Dilerseniz Canon iMAGE GATEWAY yardımıyla anında sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı baskıya göndermek isterseniz de uyumlu olan PIXMA ve SELPHY yazıcılar Wi-Fi ile bağlanıp baskılar yapabilirsiniz. Ayrıca görüntü senkronizasyonu sayesinde kişisel bilgisayarınıza ve Flickr gibi bulut depolama alanlarına fotoğraflarınızı yedekleyebilirsiniz. Canon PowerShot S200 LCD ekranıyla kolay kullanım sunmaktadır. Menüler arasında kolayca gezinebilir, fotoğraflarınızı çekebilir ve anında sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

s200

Canon PowerShot S200 Dijital Fotoğraf Makinesi

Cihaz 24mm 5x zoom ile yaratıcı fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Manzara çekiminde hiç bir ayrıntıyı kaçırmamanızı ve dilediğiniz nesnelere zoom yapabilmenizi sağlayan S200 ile harekete yaklaşın ve anı ölümsüzleştirin. ZoomPlus ise zoom gücünüzü arttırır ve sizi daha da yakınlaştırır. Bu evrede keskinlikten ve netlikten herhangi bir kayıp yaşamazsınız. Çeşitli manuel ve yarı otomatik modlar sayesinde görüntülerin kontrolünü elinizi tutun. Diyafram, enstantane hızı ve odaklama gibi parametrelerin ayarlarını PowerShot S200 ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

powershot-s200

Canon PowerShot S200 Fiyatı

720p video çekim imkanı sunan bu dijital fotoğraf makinesi, optik zoom, stereo ses ile kaliteli filmler çekebilmenizi sağlar. Film düğmesi sayesinde video çekimine hızlı ve sezgisel erişim sağlamaktadır. Su geçirmez bir yapıyla piyasaya sürülen PowerShot S200;

279 Euro / 299 USD / 600 – 837 TL aralığında fiyata sahip.

 

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..