Ana Sayfa Etiketler Etiketler "Coolpix S9500 özellikleri"

Coolpix S9500 özellikleri

Nikon Coolpix S9500 tüm ihtişamı, teknik özellikleri, şık tasarımı, renk seçenekleri ve kullanıcılara sunduğu kolaylıklarla bugün blog.teknodiyalog.com’un konuğu…

Nikon S9500 18.1 MP kamerası sayesinde hayatınızdaki en önemli anları ölümsüzleştirmenizi ve anında paylaşmanızı sağlar. Kompakt bir fotoğraf makinesi olan Coolpix S9500, yüksek kalitede çekim yapmanızı sağlayan ve panorama sonuçları ile sizleri şaşırtacak 22x optik zoom ile bezenmiştir. GPS desteğinin olması sayesinde fotoğraflarınıza lokasyon bilgisi de ekleyebilirsiniz. Ölümsüzleştirdiğiniz anları anında kristal parlaklığındaki 3” büyüklüğündeki OLED monitör aracılığıyla görebilir, Wi-Fi sayesinde kablosuz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Coolpix S9500

 

İnce gövdesin ile en iyi performansı kullanıcılarına ulaştıran Nikon Coolpix S9500, 25mm geniş açıdan 550 mm telefotoyu kapsayan ve 22x optik zoom’un özelliklerinin tamamını bünyesinde bulunduran NIKKOR lens sayesinde inanılmaz fotoğrafların altına imzanızı atmanızı sağlayacak.

Birçok önemli unsurun birleşiminden oluşan Coolpix S9500’de etkin görev alan 18 MP kamera, arkasında aydınlatılmış olan CMOS görüntü sensörü, Titreşim azaltmayı sağlayan kaydırmalı ve elektronik VR kombinasyonu ile ortamın ışığı az veya tamamen karanlık ise böyle durumlarda bile müthiş fotoğraflar çekebilirsiniz.

7.5 cm/3-in. OLED Monitör

En gerçekçi renkleri kullanıcılar ile buluşturulması için üretilen geniş 7.5 cm/3-in. HD OLED monitör, gelişmiş teknoloji sayesinde gerçek renkleri, gerçek siyahları ve üstün kontrastları tüketiciyle buluşturur. Nikon Coolpix S9500 fotoğraf makinesindeki sistem tamamen konfor düşünülerek optimize edilmiştir ve menüsü her yönden kullanıcı dostudur.

GPS ile günlük, POI ve Electronic PusulaNikon Coolpix S9500 Beyaz2

Her fotoğraf çekişinizde otomatik lokasyon bilgisini kaydeden GPS fotoğraf çekmeseniz bile bulunduğunuz alanı sürekli takip eder. Coolpix S9500’deki GPS, yaklaşık 1.86 milyon POI (Points of Interest ) veritabanı Çekim lokasyonlarınızı kontrol edip kaydetmektedir. Bunların yanı sıra elektronik pusula özelliği fotoğrafları bilgisayarda görüntülediğiniz zaman, çekim ve kaydın yapıldığı lokasyonda fotoğraf makinesinin yönünü gösterir

 İlginizi Çekebilir >> Nikon Yetkili Servisleri

Wi-Fi® Desteği

Önemli anlarınızı kayda alırken yüksek kaliteyle hizmet veren Nikon Coolpix S9500, çekim sonrasında bu önemli anları anında akıllı cihazlar ve sosyal ağlarla paylaşmanıza olanak sağlamaktadır. Bunu yaparken Wi-Fi desteğine ihtiyaç duymaktadır.

Bu özelliği kullanmak isteyen kullanıcıların mobil programı kurmaları gerekmektedir. Program; Google Play ve App Store’dan ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Uyumluluk: iOS 6.0 veya sonrası, Android 2.3 veya sonrası (akıllı telefon)/Android 3.0 veya sonrası (tablet).

Nikon Coolpix S9500 Siyah

 

Hızlı Efektler

Coolpix S9500 ile gelen Yeni Hızlı Efekt fonksiyonu sayesinde seçtiğiniz efektler fotoğrafınıza seri bir şekilde uygulanmaktadır. Efektleri menüden incelemek ve fotoğraflara uygulamak oldukça kolay…

Nikon Coolpix S9500 Diğer Özellikleri

  • Yüksek performanslı NIKKOR lens
  • EXPEED C2 görüntü işleme sistemi
  • Full HD 1080p video
  • Kayıt duraklatma fonksiyonu; İstenilen sahneleri sırasıyla tek bir dosya olarak kaydeder.
  • Özel efektler,hem fotoğraflar hem de videolara uygulanabilir.

Notlar: Bu fotoğraf makinesinde Full HD video kaydı 1920 x 1080 formattır. Sayfadaki görüntüler temsilidir.

 

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..