Ana Sayfa Etiketler Etiketler "Doov Nike V1 fiyatı"

Doov Nike V1 fiyatı

0 1667

Doov Nike V1 kullanıcılarına sunduğu katlanabilir kamerasıyla merak konusu oldu. Teknoloji dünyasına bomba gibi düşen cihazın dünyada eşi benzeri yok! Şimdi cihazın detaylarını görelim…

Daha önce Apple ve Samsung modellerini taklit etmesiyle bilinen Çinli akıllı telefon üreticileri bu kez büyük bir iş başardı. Akıllı telefon dünyasındaki innovasyon bayrağını eline geçirmeye çalışan üreticiler Doov Nike V1 adındaki akıllı telefonu sergiledi. Selfie yani özçekim fotoğrafçılığına çok büyük meraklı olan üreticiler Oppo N1, N3 gibi cihazların sonrasında Doov Nike V1 modeliyle tüketicileri çok şaşırttı.

Doov Nike V1-tr

Özçekim fotoğrafçılığına hitap eden akıllı telefon modellerinin sayısı her geçen gün artıyor. Bu cihazların artmasından ve çok fazla tüketici tarafından tercih edilmesinden rahatsız olanlar için bir haberimiz var. Bu tipte cihazların sayısı önümüzdeki yıllarda daha da çok artacak. 13 MP katlanabilir kamerasıyla dikkat çeken Doov Nike V1 şuan bu alanın en iyis diyebiliriz. Bu cihazın dışında Sony Xperia C3, Nokia Lumia 723, Oppo N3 ve Samsung Galaxy A5 gibi selfie konusunda dikkat çeken akıllı telefon modelleri bulunuyor.

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..