Ana Sayfa Etiketler Etiketler "Galaxy Note 3 tasarımı"

Galaxy Note 3 tasarımı

0 11919

Galaxy Note 3 ve Sony Xperia Z1 cihazları IFA Berlin Fuarı’nda tanıtılacakları günün yaklaşmasıyla her iki marka da heyecanı git gide arttırıyor. Bu yılın en çok konuşulan ve en sağlam çıkışını yapması beklenen Xperia Z1 modeli hakkında oldukça fazla görsel ve teknik bilgiler sızdırıldı ki, cihazın neredeyse tüm tasarımı ve özellikleri netleşti.

Galaxy Note 3, Xperia Z1 gibi bilgileri sızdırılan modellerin arasında gösterilememektedir. Samsung Galaxy Note ailesinin en yeni üyesi olacak olan Note 3 tasarımı ve teknik özellikleri hakkındaki sırrı hala korumaktadır. Teknik özellikler konusunda netleştiği söylenenler ise işlemci, ekran boyutu ve kameradan ibaret.

İlginizi Çekebilir >> Galaxy Note 3 Ön Paneli Sızdırıldı

Galaxy Note kullanıcılarının şüphesiz en çok merak ettiği konu ise Galaxy Note 3 modelinin tasarımında ne gibi yeniliklere gidildiği konusudur. Birkaç haftadır yabancı teknoloji sitelerinin sızdırdığı görsellere bakılırsa Note 3, Note 2 ve Galaxy S4’ün aksine daha keskin ve köşelere sahip bir tasarım olacak gibi görünüyor. Boyut olarak Note 2 modeliyle aynı olması beklenen cihaz 5.68 inçlik bir ekran ile kullanıcılara sunulacak. Sızdırılan fotoğraflardan anlaşılan bir diğer nokta ise Samsung firması, cihazda çok ince bir çerçeveye yer vermektedir.

Mobil dünyasına kazandırdığı sızıntılarla kendinden çokça söz ettiren Evleaks, Galaxy Note 3 hakkında pek çok farklı özelliği kullanıcılar ile paylaşırken, son olarak Galaxy Note 3 ekranındaki duvar kağıdını takipçileri ile Twitter üzerinden paylaştı. Bir önceki cihaz modeli olan Note 2’ye göre daha canlı bir duvarkağıdı, köşeli tasarımlı Galaxy Note 3 ile birleştirilince telefonun son hali gözler önüne serilmiş oldu.

Note3

Ayrıca cihaz için bir slogan bile belirlenmiş: Draw your life (Hayatını çiz).

Paylaşılan görsel tamamıyla çizim olsa bile, Samsung firması yeni cihazda buna benzer bir tasarıma yer vermesi bekleniyor.

Not: Galaxy Note 3 için sızdırılan duvar kâğıdına buradan ulaşabilirsiniz. ( Sağ Tıklayıp Yeni Sekmede Açın )

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..