Ana Sayfa Etiketler Etiketler "General Mobile Discovery 2"

General Mobile Discovery 2

0 8008

Discovery 2 vs Galaxy S5 karşılaştırmasında ülkemizin iki popüler markasını konuk ediyoruz. Bir köşe de 2013 yılının en çok satan akıllı telefonunu üreten General Mobile, diğer köşe de ise kalitesiyle tüm dünyayı saran Samsung. Her iki firmanında dikkat çeken cihazları TeknoDiyalog’da kozlarını paylaşıyor. Eğer bu iki cihazı yakından tanımak, artılarını ve eksilerini görmek istiyorsanız aşağıdaki karşılaştırma tablosunu inceleyebilirsiniz.

General Mobile Discovery 2 Samsung Galaxy S5 karşılaştırması belki sizin için bir önem arz etmiyordur. Fakat bu iki cihazı yakından incelemek ve farklarını görmek isteyen kullanıcılar için işte karşılaştırma tablosu!

0 8810

General Mobile Discovery 2 modeli uzun zamandır mobil dünyayı birbirine kattı. Ne zaman çıkacak? Çıktı mı? Çıkacak mı? Derken… GM Discovery 2 en sonunda kullanıcılar ile buluşturuldu.

Discovery 2 hakkında daha önce bir haber yazmış ve Genel Müdürün bu cihaz hakkındaki söylediklerini Teknodiyalog takipçileri ile paylaşmıştık. Şimdi söylem ve söylentileri bir kenara bırakıp cihazın asıl özelliklerini sizlerle paylaşalım.

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..