Ana Sayfa Etiketler Etiketler "iOS 8.2 Beta 4 güncellemesi"

iOS 8.2 Beta 4 güncellemesi

0 2065

iOS 8.2 güncellemesinin 4. beta sürümü 34 farklı cihaz için yayınlandı. iOS 8.2 Beta 4 sürümünün detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

iOS 8.1.1 sürümünün çıkmasının ardından hızlı bir şekilde iOS 8.2 ilk beta sürümüyle Apple kullanıcılarına sunulmuştu. Apple, iOS 8.2 beta sürümünün yanı sıra WatchKit‘i de kullanıcılarıyla buluşturmuştu.

Apple Watch piyasaya sürülmeden geliştiricilerin uygulama geliştirebilmesi için yayınlanan geliştirici kiti ve iOS 8.2 betaları sayesinde geliştiriciler şimdiden uygulama geliştirmeye başladı.

iOS 8.2 Beta 4

Bugün ise Apple, iOS 8.2′nin dördüncü beta sürümü olan iOS 8.2 Beta 4‘ü yayınlandı. 12D5461b sürüm numarasına sahip olan güncelleme 34 farklı cihaz modeli için indirilebilir durumda.

Şu anda sadece Over-The-Air olarak yüklenebilen ve kısa süre içerisinde geliştirici merkezinde de yer alması beklenilen güncelleme hakkında henüz bir bilgi yok.

Biz de elimizdeki cihazları bu sürüme güncellemekteyiz. Ancak, iOS 8.2′de yer alan değişiklikleri ortaya çıktıkça sizinle bu sayfadan paylaşmaya devam edeceğiz

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..