Ana Sayfa Etiketler Etiketler "iOS güncellemesi"

iOS güncellemesi

0 2065

iOS 8.2 güncellemesinin 4. beta sürümü 34 farklı cihaz için yayınlandı. iOS 8.2 Beta 4 sürümünün detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

iOS 8.1.1 sürümünün çıkmasının ardından hızlı bir şekilde iOS 8.2 ilk beta sürümüyle Apple kullanıcılarına sunulmuştu. Apple, iOS 8.2 beta sürümünün yanı sıra WatchKit‘i de kullanıcılarıyla buluşturmuştu.

Apple Watch piyasaya sürülmeden geliştiricilerin uygulama geliştirebilmesi için yayınlanan geliştirici kiti ve iOS 8.2 betaları sayesinde geliştiriciler şimdiden uygulama geliştirmeye başladı.

iOS 8.2 Beta 4

Bugün ise Apple, iOS 8.2′nin dördüncü beta sürümü olan iOS 8.2 Beta 4‘ü yayınlandı. 12D5461b sürüm numarasına sahip olan güncelleme 34 farklı cihaz modeli için indirilebilir durumda.

Şu anda sadece Over-The-Air olarak yüklenebilen ve kısa süre içerisinde geliştirici merkezinde de yer alması beklenilen güncelleme hakkında henüz bir bilgi yok.

Biz de elimizdeki cihazları bu sürüme güncellemekteyiz. Ancak, iOS 8.2′de yer alan değişiklikleri ortaya çıktıkça sizinle bu sayfadan paylaşmaya devam edeceğiz

0 14393

iOS yeni sürümü olan 7.0.4 için düğmeye bastı ve yeni sürümün izleri yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.  Geride bıraktığımız haftalarda Apple’ın yayınladığı 7.0.3 güncellemesinin ardından iOS 7.0.4 güncellemesi için testler yapıldığı öğrenildi.

iOS işletim sisteminde oluşan hata ve stabilite sorunlarını gidermesi için Apple tarafından yayınlanan iOS 7.0.3 güncellemesi, kullanıcılar tarafından pek de beğenilmemişti. Şimdiye kadar alışılmış olan stabiliteye sahip kullanıcılar, işletim sisteminde hala hataların var olduğunu ve artık rahatsızlık verici bir düzeyde hatalar olduğunu savundular.

iPhone

iOS 7.0.4 Güncellemesi Yakında Açıklanabilir

Yapılan son iOS 7.0.3 güncellemesinin ardından 22 Ekim tarihi itibariyle iOS 7.0.4 güncellemesi için çalışmaların başlatıldığını ve yeni güncellemenin test edilmeye başlandığı ortaya çıktı. Şimdilik ortaya atılan bilgilere göre iOS 7.0.4 ile işletim sistemindeki küçük hataların çözüme kavuşacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir >> iOS 7 Sorunları ve Çözümleri

Güncellemenin henüz yayınlanacağı tarih hakkında pek bilgi bulunmazken biz yeni iOS güncellemesinin Aralık ayının sonlarına doğru duyurulmasını bekliyoruz.

Şimdi merakla beklenen konu 2014’de yayınlanması beklenen iOS 7.1 ile iPhone, iPad ve iPad Touch modellerinde oluşan hataları giderebilecek mi? Büyük bir yenilik eşliğinde gelmesi beklenen bu güncelleme bakalım Apple kullanıcılarına rahat bir nefes aldıracak mı?

 

 

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin..