Duyuru

Konu açmadan önce mutlaka "Forum Kurallarını" okuyunuz. 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  
Samsung MC32F604TCT
12.01.2015, 12:00
Star Samsung MC32F604TCT
Samsung MC32F604TCT mikrodalga fırın, modern tasarım ve sunduğu özelliklerle fırında yemek pişirme zorluğunu ortadan kaldırıyor. Tüketicilere her ürünü akıllı teknolojiler ile harmanlayıp sunan Samsung, mikrodalga fırında da aynı şeyle karşımıza çıkıyor. Kaliteli pişirme performansıyla, sağlıklı ve lezzetli yemekleri bu mikrodalga da hazırlayabilirsiniz. Şimdi ürünün detaylarını inceleyelim.

[Resim: MC32F604TCT.jpg]

Daha önce fritöz olmadan kızartma yapabileceğimizi söyleseler inanmazdık. Artık yeni teknolojiler her şeyi mümkün kılıyor. Samsung MC32F604TCT mikrodalga fırın bünyesinde barındırdığı Slim Fry teknolojisi sayesinde kolayca kızartmalar hazırlayabilmenizi sağlıyor. İçerisindeki sıcak hava sirkülasyonu ile ızgaranın bir araya gelmesiyle yiyeceklerinizin hem içi hem de dışı çıtır çıtır pişiyor.

Mükemmel Şekilde Pişirilmiş Yiyecekler Sunun

Daha önce ki mikrodalga fırınları unutun. Yiyeceklerinizin az veya çok pişmiş olma olasılığını düşünmeyin. Tüm pişme evrelerinin tamamlanıp tamamlanmadığını saniye saniye inceleyen Samsung MC32F604TCT, yemeğinizin yüzey sıcaklığını okuyabilen Akıllı Çoklu Sensör ile en hassas pişirmeyi size sunmaktadır.

Taze Hamur ve Yoğurt Yapın

Samsung MC32F604TCT mikrodalga fırın sadece yiyeceklerinizin ısıtılmasına veya pişirilmesine katkıda bulunmuyor. Fermantasyon teknolojisi ile günün istediğiniz bir saatinde size taze hamur veya yoğurt yapabilmektedir. Taze ve sağlıklı yiyeceklerin keyfine bu cihaz ile varın!

 Alıntı

  Thread options
[-]
Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi