Ana Sayfa Cep Telefonu Android Fotoğraflarınızı Gizlemek İçin Önerdiğimiz 7 Uygulama

Fotoğraflarınızı Gizlemek İçin Önerdiğimiz 7 Uygulama

0 1681

Fotoğraflarınızı gizlemek için önerdiğimiz 7 uygulama sayesinde fotoğraflarınızı güven içerisinde saklayabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile kişisel bilgilerimiz, dosyalarımız ve fotoğraflarımız kesin olarak güven içerisinde değil. Gündeme bomba gibi düşen ünlülerin özel fotoğrafları bir çok platformda paylaşılmıştı. Bu tip sorunların önüne geçmek için bazı mobil uygulamalar mevcut. Sizde fotoğraflarınızın güvenli bir biçimde mobil cihazlarınızda saklanmasını istiyorsanız bu mobil uygulamaları kullanabilirsiniz. Şimdi gelelim fotoğraflarınızı gizlemek için önerdiğimiz 7 uygulamalara…

Fotoğraflarınızın Gizli Kalması İçin 7 Mobil Uygulama

Private Photo Vault

Private Photo Vault

Kasa mantığı ile çalışan Private Photo Vault adındaki uygulama, sadece iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanılabilmektedir. Gizli kalamsını ve ortaya çıkmasını istemeyeceğiniz fotoğrafları uygulama içerisine sürükleyip bir şifre oluşturmalısınız. Bu sayede fotoğraflarınızı sizden başkası göremez. iOS cihazlar için hazırlanan bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Best Secret Folder

Best Secret Folder

Yine iOS cihazlar için özel olarak üretilen Best Secret Folder uygulaması, fotoğraf gizlemek için bir uygulama indirdiğinizi başkalarının anlamamasını da sağlıyor. Uygulamanın ikonu kendini gizleyip, görselde de göreceğiniz gibi farklı şekillerde tasarlanmış durumda.

KeepSafe

KeepSafe

Fotoğraf ve videolarınızı koruma amaçlı üretilen KeepSafe uygulaması, hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlar için ücretsiz olarak sunuluyor. Dosyalarınıza özel PIN oluşturarak koruma altına alan uygulama ile dilediğiniz klasörü şifreleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir >> En İyi Fotoğraf Uygulamaları

KYMS

KYMS

Farklı tasarımı ve özellikleri ile KYMS uygulaması daha çok hoşunuza gidebilir. Kendini saklamak için ilk açıldığında hesap makinesi olarak gelen uygulamaya parolanızı girdikten sonra dosyalarınıza erişebiliyorsunuz. KYMS uygulaması ile sadece fotoğrafları değil, PDF, Word ve Excell gibi Office içeriklerinide saklayabilirsiniz. Uygulamanın tek kötü yanı ise sadece iOS cihazlar için olması.

Gallery Lock Lite

Gallery Lock Lite

Size önerdiğimiz uygulamalardan biraz farklı bir çalışma yapısı olan Gallery Lock Lite, kendisini saklama yeteneğine sahip. Hatta öyle bir saklıyor ki ikonu bile göremiyorsunuz. Eğer bu uygulamayı açmak isterseniz arama kısmına gelip kare tuşuna basıp ardından şifrenizi girmelisiniz. Fotoğraflarınızı gizlemek için önerdiğimiz 7 uygulama içerisinden en ilginç özelliği ise bu uygulama sunuyor. Eğer başkası bu yöntem ile bilgilerinize ulaşmak isterse ve 3 defa şifreyi yanlış girerse ön kamera ile fotoğrafı çekilip saklanıyor. Bu sayede sizde kimin telefonunuzu karıştırdığını görebiliyorsunuz.

PhotoVault

PhotoVault

Bu uygulamanın tek bir amacı var oda fotoğraflarınızı gizlemek. Sizin izin verdiğiniz, herkesin görebileceği bir klasör de oluşturabiliyorsunuz. Görünüm olarak fotoğraf galerisi gibi görünen uygulama ayrı klasörler açıp fotoğraflarınızı gizleyebiliyor. Android cihazlar için hazırlanan uygulama markatte 1.5 dolar karşılığında indirilebiliyor.

Vaulty

Vaulty

Sadece parola girilerek klasörlerinizi saklamaktan farklı olarak, fotoğraflarınızı düzenlemenize ve farklı klasörlere göre arşiv yapabilme imkanı veren bu uygulama, telefonu kaybetseniz bile bulut veri tabanı aracılığı olmak üzere tüm klasörlerimize ulaşmamızı sağlayabiliyor. Vaulty Android işletim sistemi için tasarlanmış bir uygulamadır.

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla