0
Gönderen Eyl 6, 2013 : TeknoDiyalog » Cep Telefonu
 
 

Galaxy Note 3 Fiyatı Sızdırıldı

Galaxy Note 3 tanıtımı gerçekleştirildi. Fakat belge sızdırma işlemleri hala devam ediyor. Galaxy Note 3 fiyatı Avrupa’da ne kadar olacak? Sorusunun cevabını açıklayan belgeler sızdırıldı. Bu açıklamalar Türkiye’deki satış fiyatlarını yakından ilgilendirmektedir.

Berlin’deki IFA teknoloji fuarında tanıtılan Samsung Galaxy Note 3 hakkındaki haberimizi sizlerle paylaşmıştık. Tanıtımın ardından Avrupa’daki belge sızdırma işlemleri gün yüzüne çıkmaya başladı. AndroidAPIN konu hakkında paylaştığı bilgiye göre Avrupa’daki GSM şirketlerden birisi olan AT&T’nin fiyat listesi ortaya çıktı.

Tüketicilerin tahmin ettiği fiyatın biraz üzerinde bir etiketle satışa sunulacak olan Galaxy Note 3’de peşin ve kontratlı satış fiyatları arasında da fiyat farkı dikkat çekmektedir.

Galaxy Note 3 Fiyatı

 

Sızdırılan bilgiye göre Galaxy Note 3’ün direk satış fiyatı; 699 Amerikan Doları civarında olacak. Kontratlı satış fiyatı 299 Amerikan Doları düzeylerinde seyredecek. Avrupa’daki bu sızıntının ardından Galaxy Note 3 fiyatı Türkiye’de 2000 TL’nin üzerine çıkması bekleniyor. Bu sorunun cevabını yakında daha net bir şekilde göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Galaxy Note 3 İçin Yapılan İlk Testler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.