Ana Sayfa Cep Telefonu Android Galaxy S4 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi

Galaxy S4 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi

Galaxy S4 Android 5.0 Lollipop güncellemesi ne zaman gelecek? Güncelleme gelecek mi? Samsung Galaxy S4 Android güncellemesi hakkında detaylar TeknoDiyalog’da!

galaxy-s4-android-guncellemesi

Samsung 2013 yılında kullanıcıları ile buluşturduğu Galaxy S4 modeli için uzun zamandır Android 5.0 Lollipop güncellemesi bekleniyordu. Samsung odaklı haberleriyle tanınan SamMobile bugün duyurduğu bir haber ile Galaxy S4 kullanıcılarını mutlu etti.

İlgili >> Galaxy S4 İncelemesi

SamMobile kaynaklı haberin detaylarına baktığımızda ülkemizde hala satışı devam eden Exynos işlemcisiyle çalışan Galaxy S4 GT-I9500 modeli Android 5.0 Lollipop güncellemesini alacak.

2015′in başında geleceği söylenen Android 5.0 güncellemesi ile Galaxy S4 ve S5 modelleri yeni arayüz ile çalışmaya devam edecek. Galaxy S4 Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile cihaz sahipleri S5 benzeri bir arayüze ve daha bir çok yeni özelliğe kavuşacak.

galaxy-s4-android-lollipop-guncellemesi

Avrupa’da 2015 yılının başlarında gelmesi beklenen Android 5.0 güncellemesinin ülkemize her zaman ki gibi biraz daha geç geleceğini biliyoruz. Bu sebeple 2015 yılının Şubat ayında bu güncelleme gelebilir. Şimdilerde Galaxy S4 kullanıcıları cihazlarını değiştirmek istiyor olabilir. Ama bizim düşüncemiz güncelleme gelene kadar beklemeleri yönünde.

 

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla