Ana Sayfa Cep Telefonu General Mobile Discovery 2 Mini Geliyor!

General Mobile Discovery 2 Mini Geliyor!

0 2306

General Mobile Discovery 2 Mini, 2013 yılında ilk çıkan Discovery modelinin ardından tüketiciyle buluşacak 6. telefon.Türkiye akıllı telefon pazarında Discovery ile büyük çıkış yakalayan General Mobile, bu çıkışını sürdürmek için ard arda yeni modelleri çıkartmaya başladı. Önce Discovery Elite, sonra Discovery Quadro 4, ardından Discovery 2 ve geçtiğimiz gün sizlere aktardığımız gibi General Mobile Discovery 2 Plus. Şimdi ise fiyat – performans telefonları üreten General Mobile’ın Discovery 2 Mini modelini tüketiciyle buluşturacağı haberini aldık.

Sadece geniş ekranlı akıllı telefonlar üretmekle kalmayıp mini akıllı telefonlar pazarına da girmeye kararlı gibi görünüyor. General Mobile 2 Mini hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

General Mobile resmi Facebook sayfası üzerinden paylaştığı görsel ile çok yakında General Mobile Discovery 2 Mini modelinin tanıtılacağını duyurdu. Fakat henüz cihaz hakkında netleşen özellik bilgisi veya fiyat bilgisi bulunmuyor.

discovery-2-mini

 

Daha önce piyasaya sürdüğü modellerde Gionee ile iş birliği içinde olan üretici firmanın Discovery 2 Mini modelinde yine Gionee ile çalışıp çalışmayacağını henüz bilmiyoruz. Fakat yeni gelecek cihaz için bir kaç tahminde bulunabiliriz.

General Mobile Discovery 2 Mini modeline baktığımızda Galaxy S5 Mini ve HTC One Mini 2 modellerine rakip olacağını ve bu cihazlarda olan boyutlarda olacağını tahmin ediyoruz. Örneğin cihazın 4.5 inç boyutunda bir ekran ile gelebilecek olmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir >> General Mobile Discovery 2 Plus

Firma daha önce üretmiş olduğu modellerinde Mediatek ile çalışmıştı. Discovery 2 Mini modelinde de yine Mediatek işlemci kullanmasın bekliyoruz. Daima fiyat performans alanında ürünler üreten General Mobile’ın Discovery 2 modelinde kullandığı donanım ve tasarım özelliklerine benzer özellikleri Discovery 2 Mini modelinde kullanmasını bekkliyoruz.

Çok yakında diyerek duyurulan General Mobile Discovery 2 Mini, bize kalırsa önümüzdeki haftalarda tüketici ile buluşturulacak. Bakalım cihaz bizi şaşırtan yenilikler ile gelecek mi?

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla