Ana Sayfa Bilişim Bilgisayar Gigabyte Brix Mini PC: Yeni Nesil Masaüstü

Gigabyte Brix Mini PC: Yeni Nesil Masaüstü

Gigabyte Brix Mini PC modelleri geleceğin masaüstü bilgisayarı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Kompakt boyutları ile yerden büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlayan cihazlar, teknik detaylarıyla da beklentileri karşılıyor. Bu yeni nesil masaüstü bilgisayarlardan GB-BXI7H-4500 modeli bugün bizimle!

Gigabyte MiniPC  masaustu

Gigabyte, masaüstü bilgisayar algısını değiştirmek için gerçekten ciddi bir çaba içine girip kullanıcılarına parlak siyah alüminyum çerçevesi ve cam yüzeyli kasasıyla merhaba diyor. Geliştirilen Gigabyte BRIX Mini PC, ev ve ofislerdeki tüm işlemlerinizi en kolay ve sade bir biçimde gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Cihaz hem dilediğiniz performans gereksinimini sunabilecek işlemci yaygınlığına hem de masaüstü bilgisayarların daha küçük boyutlara dönüşmesinde yeni bir standart olarak karşımıza çıkıyor. Gigabyte Brix Mini PC, ultra düşük enerji tüketimi sayesinde ofis bilgisayarı ve digital signage birimi uygulamaları için mükemmel bir seçim olduğunu ispatlıyor.

Gigabyte Brix MiniPC

Gigabyte Brix Mini PC Özellikleri

Esnek Konfigürasyon Seçenekleri

Gigabyte Brix Mini PC kullanıcıları tarafından yapılandırılabilen bir PC kiti olarak gelmektedir. Ürünün kutu içeriğinde işlemci, anakart, kablosuz ve bluetooth ağ adaptörü bulunmaktadır. Ayrıca güç adaptörü, kablosu ve VESA bağlantı braketi cihazın kutusuyla birlikte kullanıcılarına sunulmaktadır. Sizin yapmanız gerekenler ise Gigabyte Brix Mini PC içerisine sistem belleği ve depolama aygıtı eklemektir.

Gigabyte Brix Mini PC İçindekiler

  • Gigabyte Anakart ve Intel işlemci
  • Kablosuz/Bluetooth Kombo Modül
  • VESA Bağlantı Braketi
  • Güç Adaptörü

Gigabyte Brix Mini PC İçine Eklemeniz Gerekenler

  • mSATA ya da 2.5″ SATA Sabit disk ve ya SSD
  • DDR3 Sodimm Bellek (DDR3L 1.35v)
  • İşletim Sistemi

Gigabyte Brix Mini PC Kullanım Alanları

Kiosk Uygulamaları

Eğer bilet gişelerinde olduğu gibi dokunmatik ekran ve PC kullanan küçük istasyonlar sizin iş alanlarınızı oluşturuyorsa Gigabyte Brix Mini PC işlerinizi çok kolaylaştırır. Cihaz mini boyutu ve düşük güç tüketimi sayesinde ilk tercih sebebi olacaktır.

Oturma Odası Bilgisayarı

Oturma odanızda yer kaplamayan, dilediğiniz zaman yüksek çözünürlükte film, oyun ve internet deneyimi yaşamak istiyorsanız, Gigabyte Brix size hem sessiz hem de düşük güç tüketimli yapısıyla çözüm olacaktır.

Dijital Signage Uygulamaları

Dijital Signage, bir dijital içeriğin tek bir merkez üzerinden yönetilip ağ ile bir çok farklı ekrana yansıtma işlemidir. Bu sistem görsel mesajları satın alma yerlerine veya insanların yoğun olduğu bekleme alanlarına gönderme amacıyla kullanılmaktadır. Bu alanda ihtiyaç duyulan çift monitör desteği, düşük güç tüketimi ve yüksek çözünürlüklü içerik oynatma gibi özellikler Gigabyte Brix Mini PC tarafından kullanıcılara sunulmaktadır.

Call Center Uygulamaları

Call Center’larda yüzlerce bilgisayar aynı anda çalışmaktadır. Bu yüzden yüksek performans, düşük güç tüketimi yapabilen ve az yer kaplayan bilgisayarlara ihtiyaç vardır. Gigabyte Brix bu konuda kullanıcılarının işlerini hafifletecektir.

Eğitim Kurumları

Akıllı tahta ve diğer kullanım ihtiyaçlarını tek başına üstlenebilecek olan cihaz, performansı ve tamir gerektirmeyen yapısı ile nokta atışı bir seçim olacaktır.

Banka ATM Uygulamaları

Kompakt boyutu ile ATM içerisinde kullanılabilen yeni nesil masaüstü bilgisayarlar, düşük enerji tüketimi sayesinde de tercih edilebilir.

Yorum Yok

Yanıtla