Ana Sayfa Bilişim Bilgisayar Gigabyte Brix Mini PC: Yeni Nesil Masaüstü

Gigabyte Brix Mini PC: Yeni Nesil Masaüstü

Gigabyte MiniPC işlemci

Geniş İşlemci Yelpazesi

Gigabyte Brix Mini PC sunduğu işlemci seçenekleri ile teknolojiyi yakından takip etmektedir. Cihaz Intel’in 4. Nesil i3, i5 ve i7 işlemcilerinin yanı sıra Celeron ailesinin de dört farklı üyesini düşük güç tüketimli yapısıyla sunmaktadır. İçerisinde dahili olarak gelen Intel HD Graphips 3D desteğine sahip grafik işlemcileri sayesinde beklediğiniz multimedya performansını Gigabyte Brix’de bulabileceksiniz. Gigabyte Brix Mini PC modeli basit bir işlem bilgisayarından high-end multimedya istasyonuna kadar oldukça geniş bir kullanım alanı yelpazesi ile hizmet vermektedir.


Gigabyte Brix MiniPC SSD

2.5″ HDD ve SSD Desteği

Yüksek hızlı Sata III 6Gb/s veri transfer teknolojisinin kullanımı ile Yeni Gigabyte Brix bir adet 2.5″ boyutunda SATA sabit disk/SSD ve bir adet mSATA SSD modülü kullanarak geniş ve yüksek hızlı SSD performansı yanında düşük maliyetli ve yüksek kapasiteli sabit diskleri beraber kullanma özgürlüğünü kullanımınıza sunmaktadır.


 
Gigabyte Brix MiniPC Ekran

Çift Dijital Görüntü Çıkışı

Cihaz aynı anda iki farklı aygıta görüntü iletebilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Gigabyte Brix Mini PC, yüksek görüntü teknolojisi olan 4K ekranlara da HDMI portu kullanarak kolayca görüntü aktarabilmektedir. Cihaz ev, kurumsal projeler, endüstriyel alanlar ve profesyonel ortamlarda tercih edilmektedir.

Yorum Yok

Yanıtla