Ana Sayfa Cep Telefonu GM Discovery Elite

GM Discovery Elite

0 4428

General Mobile Discovery Elite resmi olarak tanıtıldı! Pek yakında diyerek tanıtılan Discovery Elite hakkındaki detaylar yazımızda!

discoveryElite_Detail_right

Daha önce sizlere farklı bir yazıda tanıttığımız GM Discovery Elite, sonunda resmi ağızdan da tanıtıldı. Hem teknik özelliklere hem de ürünün genel özelliklerine deyinilen tanıtımı aşağıdaki yazıda görebilirsiniz. Ayrıca cihazın görsellerini de yine Teknodiyalog’da bulabilirsiniz!

Üst Düzey Performans

Her zaman daha hızlısını isteyenlerin taleplerini karşılamak zordur. Discover Elite, sahip olduğu donanımlar ile mobil oyun ve uygulamalarda en üst performansı size sunuyor. 2,2GHz Dört çekirdekli Snapdragon işlemcisi ve yüksek ara bellek kapasitesi ile tüm oyunlar elinizin altında.

 

discoveryElite_özellikleriHayatı Kolaylaştıran Sadelik

Geniş ekranı ve sade ve kullanımı kolay menü tasarımı ile Discovery Elite size ihtiyacınız olanı sunar. Ekran kilidini açmak için ekrana iki kez dokunmanız, kamerayı açıp fotoğraf çekmek için ekrana C harfi çizmeniz yeterli. Discovery Elite in size sunacağı kolaylıklardan vazgeçemeyeceksiniz.

discoveryElite_ekran

Tasarımda Mükemmellik

Geniş ekranlı bir telefonu cebinizde veya çantanızda daha rahat taşıyabilmeniz için tasarlandı. General Mobile Discovery Elite 5,5 inç ekranı ve ince çerçevesi ile her zaman yanınızda olmaya hazır.

Discovery Elite Fiyatı

İş Hayatınıza Yeni Arkadaş

Bir telefon düşünün, size toplantınızı hatırlatıyor, toplantı yerine giderken yolu tarif ediyor. Toplantı esnasında bilgisayara ihtiyaç duymadan maillerinize ve dosyalarınıza ulaşmanızı sağlıyor. Geniş ekranı ve hızlı işlemcisi size bu özellikleri sunmak için hazır.

General Mobile Discovery Elite

Sosyal Medyanın En Renkli İçerikleri Sizin Olacak

Discovery Elite 16 Megapiksel Flaşlı ana kamerası ile dakikada 99 kare fotoğraf çekebilir. 8 Megapiksel ön kamerası ve yüz güzelliği modu ile size en iyi profil fotoğraflarını çekme imkanı sunuyor. Çektiğiniz fotoğrafları sosyal medyada paylaşmak için tek dokunuşunuz yeterli.

General Mobile Discovery Elite

General Mobile Discovery Elite Teknik Özellikleri

  • 8 MP AutoFocus Selfie Kamera
  • 16 MP Flaşlı Ana Kamera
  • 5,5inç, 401ppi, LTPS, Gorilla Glass 3 Ekran
  • Snapdragon 4 Çekirdek 2,2GHz
  • 3GB GB Ram
  • Anroid 4.2 Jelly Bean

General Mobile Discovery Elite Görselleri

DiscoveryElite_1 DiscoveryElite_2 DiscoveryElite_6DiscoveryElite_4 DiscoveryElite_5

 

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla