Ana Sayfa Cep Telefonu Android GM Discovery İçin 5 Kamera Uygulaması Önerisi

GM Discovery İçin 5 Kamera Uygulaması Önerisi

0 1856

2013 yılında büyük bir çıkış yakalayan General Mobile, Discovery modeliyle çıktığı yılın en çok satan akıllı telefonu olmayı başarmıştı. Milyonlarca tüketici General Mobile Discovery satın aldı ve hala kullanmaya devam ediyor. Bizde TeknoDiyalog olarak tüketicilerin cihazlarını daha aktif kullanabilmeleri için arada sırada önerilerde bulunuyoruz. Yine o önerilerden birisiyle daha karşınızdayız. Bugün General Mobile Discovery için 5 kamera uygulaması önerisi vereceğiz.

General Mobile Discovery İçin Kamera Uygulaması Önerileri

1. Pixlr Express

Pixlr Express uygulaması sayesinde daha önce çektiğiniz veya çekeceğiniz fotoğrafların arka planlarını kolayca değiştirip, fotoğraflarınızı çok farklı bir havaya sokabilirsiniz. Uygulama sayesinde bir çok farklı katman, düzenleme ve efekt verme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama içerisindeki hazır seçimler ile beklediğiniz sonuçlardan daha fazlasıyla karşılaşacaksınız.


2. Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express ile mobil cihaz üzerinde var olan görseller üzerinde bazı düzenlemeler yapabilir ve Photoshop.com üzerinden sunulan 2 GB değerindeki ücretsiz depolama alanını kullanma hakkına sahip olabilirsiniz. Çevirme, kıprma ve renk tonu atama gibi işlemleri sadece bir konuşla gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama üzerinden çeşitli filtreleme işlemleri de gerçekleştirmek mümkün.


3. Camera MX

Hem fotoğraf çekebilen hem de video kaydedebilen Camera MX uygulaması, 20′den fazla gerçek zamanlı efekte sahip ve video çekimleri konusunda herhangi bir süre sınırlamasına sahip değil.Fotoğraflarınızı çekmeden önce direkt olarak canlı kamerayı efektlendirebilmeniz sayesinde nasıl bir sonuç elde edebileceğinizi kolayca görebiliyor ve hatta bu önizlemeler içerisine çerçeveler de ekleyebiliyorsunuz.


4. QuickPic

Fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde görüntüleyebileceğiniz bu uygulama sayesinde, klasörler içerisinde bulunan fotoğraflarınıza hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz.Resim dosyalarını görüntülemenin dışında video dosyalarını da oynatabilen uygulama klasik Android galeri uygulaması yerine alternatif olarak kullanılabilir.


5. Photo Grid- Kolaj Uygulaması

Fransızca “yapıştırma” anlamına gelen kolaj, düz bir yüzey üzerine farklı nesnelerin yapıştırılmasıyla elde edilen bir resim tekniğidir. Özellikle resim düzenlemeyi sevenlerin ilgisini çekecek olan Photo Grid – Collage Maker ile saniyeler içinde fotoğraflarınızdan sıradışı kolajlar yapabilirsiniz.

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla