Ana Sayfa Cep Telefonu Android Telefon Satın Alma Rehberi

Telefon Satın Alma Rehberi

Kamera Performansı

Akıllı telefon satın almanın belki de en büyük sebeplerinden birisi her zaman internete kolay erişim imkanı ve kamera performansı. Bir akıllı telefon sahibi olup, dijital fotoğraf makinenizi bir kenara bırakmak istiyorsanız, en az 8 MP çözünürlüğe sahip kamerası olan bir cihaz satın almanız gerekecektir.

Tıpkı fotoğraf makinelerindeki gibi akıllı telefonlarda da MP değerinin yüksek olması kaliteli fotoğraflar çekebilmenize yetmeyecektir. Bu yüzden kameranın ek uygulama ve özelliklerini de mercek altına almalısınız. Akıllı telefon pazarında optik imaj sabitleyiciye sahip, yüksek dijital yakınlaştırma seçenekleri, diyafram açıklığı sunan ve farklı çekim mod seçenekleri getiren modeller ile karşılaşma imkanınız bulunuyor. Eğer iyi bir kameraya sahip cihaz arıyorsanız mutlaka bu tip özellikleri de takip etmelisiniz. Ayrıca gece çekimi yapacaksanız mutlaka flaşlı bir modelde yoğunlaşmalısınız.

akıllı telefon kamera

Hem fotoğraf hem de kaliteli video kaydı yapmak isterseniz alacağınız telefonun en az 720p video kaydı yaptığına dikkat edin. HD ve Full HD video kaydı yapan akıllı telefonlar işinizi görecektir.

Hızlı Menü


>> Hangi Telefonu Almalıyım?
>> Hangi İşletim Sistemi?
>> Android
>> iOS
>> Windows Phone
>> Telefondan Daha Fazlası
>> Depolama Kapasitesi
>> Pil Ömrü
>> Kamera Performansı
>> Akıllı Telefon Fiyatları <<

 

BENZER MAKALELER

0 4386

Yorum Yok

Yanıtla