Ana Sayfa Cep Telefonu Android Hangouts Uygulaması Android İçin Güncellendi

Hangouts Uygulaması Android İçin Güncellendi

0 12451

Google tarafından düzenlenen I/O konferansında oldukça havalı bir şekilde tanıtılan Hangouts uygulaması, ilk deneyimlerle hızlı çıkışını sürdüremedi. Çünkü yaşanılan performans sorunları Hangouts’un imajına gölge düşürmüştü. Bunu ortadan kaldırmak isteyen Google, yeni bir güncelleme ile her şeyi düzenlemeye çalışıyor. Bu yüzden Hangouts’un Android uygulamasını kullanıcılar ile buluşturdu.

Daha önce de Android 4.1‘in performans sorunlarını çözüme kavuşturmak için yardımda bulunan Project Butter ile bu güncellemeyi de oluşturmayı başardı. Project Butter tarafından verilen destekle uygulamada bulunan hatarları çözümlemeyi ve uygulamayı hızlandırmayı hedefleyen Google, güncellemeyle Hangouts’a yeni bir ifade setide yükledi. Android için Hangouts uygulaması indirmek ve en güncel sürüme oluşmak için Google Play‘i ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda “Tablet Satışarındaki Büyük Patlama” adlı haberi yayınlamıştık. Günümüz teknolojisinin ne kadar hızlı ilerlediğini görmek için bu satış grafiğini inceleyebilirsiniz.

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla