Ana Sayfa Ürün İncelemeleri Homend Royaltea 1705 Porselen Çay Makinesi

Homend Royaltea 1705 Porselen Çay Makinesi

0 3324

royaltea-1705Homend Royaltea 1705 ile uygun fiyata, porselen şıklığı ile dikkat çeken çay makinesine sahip olabileceksiniz. Teknolojiye olan yatkınlığın her geçen gün arttığını hepimiz biliyoruz. Üretici firmalar da hem tasarım hem de özellik bakımından teknolojiye ayak uydurmak için gerçekten büyük çaba harcıyor. Her sektör teknolojinin gerisinde kalmamak için adımlar atmaya çalışıyor. Giyilebilir teknolojinin ardından konuşan çay makinesi Royaltea üretildi. Homend tarafından üretilen bu çay makinesinin adı Royaltea 1701. Fakat biz bugün porselen tasarımı ile dikkat çeken Homend Royaltea 1705 modelini yakından inceleyeceğiz.

Homend Royaltea 1705 Özellikleri

TeknoDiyalog stoklarında satışa sunulan çay makinesi, bünyesinde barındırdığı sıcak tutma sistemi ile kaynayan suyun kısa süre içerisinde soğumasının önüne geçer ve kullanıcılarının uzun süre sıcak çay içebilmesini sağlar.

Ürün kendine has çelik çay filtresi ile gelmektedir. Bu çelik filtre, çayınızın tam rengini kazanmasını ve her zaman aynı tadı alabilmenizi sağlar.

Homend Royaltea 1705 porselen çay makinesinin kontrol ünitesi İngiliz teknolojisi ele alınarak yapılmış. Bu sayede uzun yıllar ilk günkü gibi çalışma ve çay servisi yapma ayrıcalığı sunuyor.

Çay makinesi üzerinde bulunan kırmızı ve mavi ışıklar hem tasarımdaki şıklığı yansıtmakta hem de karanlıkla kullanımın önünü açmaktadır. Beyazın verdiği huzuru, mavi ve kırmızı renkleriyle bambaşka bir boyuta taşıyan Royaltea 1705 çay makinesi, her zaman sağlıklı ve lezzetli çay içebilmenizi sağlıyor.

Çay makinesinin porselenden olması hem çay suyunun hem de demin uzun süre sıcak kalmasını sağlamaktadır. Homend Royaltea 1705 sadece çay makinesi olarak değil, su ısıtıcısı ve kahve/bitki çayı hazırlama makinesi olarak da kullanılabilir.

Homend Royaltea 1705 Kaç Parçadan Oluşuyor?

Porselen ve şık çay makineniz toplamda 4 parçadan oluşuyor. Bunlar;

royaltea 1705

  • Paslanmaz Çelik Çay Filtresi
  • Su Isıtıcı Kapağı
  • Demlik Kapağı
  • Porselen Demlik

Homend Royaltea 1705 Fiyatı

Homend Royaltea 1705 nasıl kullanılır? Öğrenmek için lütfen “2. sayfaya” geçin.

Yorum Yok

Yanıtla