Ana Sayfa Cep Telefonu HTC Hima Ultra Gelebilir!

HTC Hima Ultra Gelebilir!

0 1089

HTC One M8 modelinin ardından amiral gemisi olarak kullanıcılara sunulacak HTC Hima, sızdırılan bilgilere göre bir de Ultra ismindeki özel bir modeliyle birlikte gelebilir.

htc hima ultra

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bilgilerde HTC’nin artık akıllı telefonlardaki seri isimlerinde değişkliğe gideceği söyleniyordu. Bundan sonra üreticinin One M9 yerine farklı isimler bulacağı teknoloji dünyasında konuşuluyordu. Yeni amiral gemisinin HTC Hima ismini alacağını söylenirken çıkış tarihi olarak 2015 Mart ayı gösteriliyordu. Bugünlerde sızdırılan bilgilere göre ise Hima yanında başka bir sürümüyle birlikte satışa sunulacak. Bunun ismide HTC Hime Ultra olacak.

HTC Hima modelinin dünya genelinde satışa çıkacağı söylenirken, Amerika’da bir çok dağıtıcı markası ile tüketiciyle buluşturulacak. HTC Hime Ultra modeli ise yalnızca AT&T ve Verizon’a özel kalacak.

Henüz HTC Hima ve Hima Ultra modelleri arasında nasıl farklar olduğunu bilinmiyor. Fakat bizim tahminizimize göre ekran boyutları arasında farklılık olacak. Daha önce aynı örneği; HTC One ve One Max modellerinde görmüştük.

 

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla