Ana Sayfa Cep Telefonu HTC One Max Kırmızı Rengiyle Görüldü

HTC One Max Kırmızı Rengiyle Görüldü

0 16659

HTC tarafından üretilen yepyeni phablet modeli olan One Max, kırmızı rengiyle Tayvan’da görüldü.

Daha önce kullanıcılara HTC One Max başlığıyla tanıttığımız yeni phablet modelinin kırmızı varyantı Tayvan’da görüntülendi.  HTC’nin parmak izi sensörü içeren yeni sistemiyle dikkat çeken bu phablet modeli, Ekim ayı itibariyle resmi kaynaklardan duyurulmuştu. HTC Sense deneyimini 5.9 inçlik ekrana taşıyan One Max, arka kameranın altında bulunan parmak izi okuyucu sensör ile dikkatleri üzerine çeken One Max, yeni bir renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulabilir!

Tayvan merkezli mobil cihaz operatörü FarEasTone, yakın bir zamanda HTC One Max için kırmızı renkli modelin kullanıcılara sunulacağını bildirdi. Standart cihaz ile donanım konusunda herhangi bir farkı olmayacağı tahmin edilen yeni modelin yalnızca kırmızı rengiyle farklılık yaratacağı biliniyor. Fakat üreticinin kırmızı renkli One Max modelini uluslararası pazarda sergileyip sergilemeyeceği henüz bilinmiyor.

Adı geçen operatörün tüketicilere sunacağı kırmızı renkli One Max modelinin yanında daha önce duyurulan HTC Desire 601, Butterfly ve Desire Q modellerinin de alternatif olarak kullanıcılara sunulacağı bekleniyor. Tüm soruların en doğru cevaplarını yakın zamanda atılacak olan adımlar belirleyecek.

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla