Ana Sayfa Cep Telefonu iPhone iPhone 6s İddiaları

iPhone 6s İddiaları

0 4394

iPhone 6s modelinin 2015 sonbahar döneminde kullanıcılar ile buluşması bekleniyor. Yeni modelde en çok kamera gelişmelerinin ve baskıya duyarlı 3D ekranın ses getirmesi gündemde. iPhone 6s iddiaları ve dedikoduları detaylarda…

iphone 6s özellikleri

Apple, iPhone 4S modelinde beri 8 MP çözünürlüğe sahip kamerada yeniliğe gitmedi ve bu yüzden iPhone kullanıcılarından çok eleştiri aldı. Apple, iPhone 4S modelinde beri 8 MP çözünürlüğe sahip kamerada yeniliğe gitmedi ve bu yüzedn iPhone kullanıcılarından çok eleştiri aldı. iPhone 6 Plus modelinde ise optik imaj yenileme özelliği ile gelecekteki iPhone modelleri için küçük bir ışık yaktı. Ortaya atılan son iddialara göre iPhone 6s modelindeki en büyük yenilikler kamera alanında olacak. modelinde ise optik imaj yenileme özelliği ile gelecekteki iPhone modelleri için küçük bir ışık yaktı. Ortaya atılan son iddialara göre iPhone 6s modelindeki en büyük yenilikler kamera alanında olacak.

Optik Zoom ve Çift Lens

United Daily News adındaki Çin menşeli gazete, yayınladığı haberde iPhone 6s modelinin Eylül ayında tanıtılabileceğini ve Apple’ın bu model de optik zoom özelliğiyle dikkat çeken kameraya yer verebileceğini iddia etti. Ayrıca gazetenin haberine göre yeni nesil iPhone modelinde çift lensli ve optik yakınlaştıma özelliği olan kamera kullanması bekleniyor. Diyafram açıklığı daha yüksek bir lens kullanılarak sensörün daha çok ışık alması ve görüntü kalitesinin artırılması hedefleniyor. Eğer haberler gerçek olursa, iPhone 6s modelinde f2.2 değerinden daha küçük bir değere sahip mercek yer alabilir.

iphone 6s kamera

Baskıya Duyarlı 3D Ekran

iPhone 6s modelinde gelecek yenilik iddiaları sadece kamerayla bitmiyor. Telefonun 3D baskı teknolojisi ile kullanıcılarını şaşırtacağı öne sürülüyor. Tıpkı Apple Watch‘ta olduğu gibi dokunma ile baskı uygulama arasındaki farkı anlaşılabilir kılan sistem sayesinde, farklı hareketler için farklı görevler sağlamak mümkün olacak. 4.7 ve 5.5 inç iPhone 6 ve 6 Plus modelleri ile yeni bir tasarım çizgisine geçen Apple’ın, gelecek nesilde tasarımda önemli bir değişkliğe gitmeden kamera ve ekran geliştirmeleri ile kullanıcıların karşısına çıkması beklenebilir. Bakalım Cupertinolu şirket nasıl sürprizler hazırlıyor?

 

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla