Ana Sayfa Ürün İncelemeleri Kingston MobileLite Wireless Kablosuz Okuyucu

Kingston MobileLite Wireless Kablosuz Okuyucu

0 1266

Kingston MobileLite Wireless Kablosuz Okuyucu akıllı telefonlar ve tabletler için üretilen kullanıcıları bir çok dertten kurtaran bir ürün olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Kingston MobileLite WirelessDaha önce hiç karşılaşmadığınız bir mobil deneyimi yaşamaya hazırlıklı olun. Kablosuz okuyucu sadece bağlanmanıza olanak tanımıyor. Ayrıca flash sürücü ve diğer depolama aletlerinizdeki içeriklerinize istediğiniz yerde kolayca erişim sağlamanıza olanak tanıyor. Her zamankinden daha fazla video, fotoğraf ve film saklayabilir ve Wi-Fi ile kolayca paylaşabilirsiniz. Kingston MobileLite Wireless Kablosuz Okuyucu ile 3 farklı cihaz 3 farklı içeriği aynı anda çekebiliyor. Örneğin 3 arkadaşınızla farklı filmleri kablosuz okuyucuya bağlanıp kolayca izleyebilirsiniz.

Bu cihazı kullanırken mobil aygıtlarınızın sürekli aktif kalabilmesi için Kingston MobileLite Wireless şarj özelliği de sunmaktadır. 1 yıl garantili olarak kullanıcılara sunulan bu müthiş cihaz, Kingston güvenliğini ve ücretsiz teknik destek gibi güzellikleri de bizimle buluşturuyor. Akıllı telefonlar ve tabletler için tam uyumluluk sağlayan Kingston MobileLite Wireless, cihazlarınızdaki değerli alanın size kalmasını sağlıyor. İçerisinde bulunan verileri aynı anda 3 farklı kullanıcıyla paylaşabilen cihaz, gereken anlarda akıllı telefonlarınız için bir şarj cihazı olabilir.

Cihazın kendi içerisinde bir depolama alanı olmadığını unutmayalım. Elinizdeki hard disk, flaş disk ve microSD kart gibi öğelerin takılıp 3 farklı cihaza kadar kablosuz olarak ulaştırılmasını sağlayan müthiş bir cihaz.

Kingston MobileLite Wireless Teknik Özellikleri

Veri depolama için girişler:
USB ve SD — SD, SDHC, SDXC ve microSD kartları okur (ürünle birlikte verilen adaptörle)

Desteklenen Dosya Sistemleri: FAT, FAT32, NTFS, exFAT

Boyutlar: 124,8mm x 59,9mm x 17,3mm

Agırlık: 98g

Kablosuz Ağ Arayüzü:
Kablosuz güvenlikle (WPA2) Wi-Fi 802.11g/n

Şarj edilebilir pil:
Dahili şarj edilebilir Li-iyon 1810 mAh 3,8 v pil

Kablo:
USB – micro USB kablosu ürünle birlikte verilir

Çalışma Sıcaklığı: 0°C to 40°C

Saklama Sıcaklığı: -10°C to 45°C

Dosya desteği1:
MobileLite Wireless’da her türlü dosya saklanabilmektedir ancak yürütülmeleri ve görüntülenmeleri, mobil cihaz tarafından desteklenen dosyalara bağlıdır

Genel dosya biçimi desteği1:

  • Ses: MP3, WAV
  • Video2: m4V, mp4 (H. 264 video codec)
  • Görüntü: jpg, tif
  • Belge: pdf

Uyumlu İşletim Sistemleri:
Windows® 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista® (SP1, SP2), Mac OS X v.10.6.x+, Linux v.2.6.x+

Uyumlu mobil cihazlar:
iPad2, iPad (3rd Gen), iPad (4th Gen), iPad mini, iPad Air3, iPhone 4/4S/53, iPod touch3, Kindle Fire, Kindle Fire HD, Android (2.3+)

 

Yorum Yok

Yanıtla