Ana Sayfa Cep Telefonu LG G3 Görselleri Sızdırıldı

LG G3 Görselleri Sızdırıldı

0 4299

LG G3 çok yakında resmi ağızdan duyurulup lansmanıyla LG’nin yeni amiral gemisi olarak raflardaki yerini alacak. Lansmana sayılı zaman kala cihazın neredeyse tüm tasarımı sızdırıldı. Önce inceleme görselleri, sonrasında ise basın görselleri internete sızdı.

Cep telefonları daha piyasaya çıkmadan internete sızdıran @Evleaks LG G3 modelinde de yine sahne çıktı. Görseller düşük çözünürlükte paylaşılmış olsa da cihazın ana hatları hakkında bir fikir sahibi olabiliyoruz. Ayrıca görselleri incelediğimizde cihazın bir kılıf içerisinde yer aldığını görebiliyoruz.

G2 modeliyle kullanıcılarının beklentilerini iyice yükselten LG, G3 modeliyle hayal kırıklığı oluşturmayacak gibi görünüyor. Ekran boyutunun 5.5 inç’e kadar yükseleceği söylenirken, 2560×1440 pixel çözünürlük ise resmi ağızdan doğrulandı.

Güç konusunda da kullanıcıların beklentilerini karşılayacak olan cihaz, Snapdragon ailesinin şuan ki en güçlü üyesi olan 8974AC versiyonunu bünyesinde barındıracak. Öyle ki cihazda 4 çekirdekli işlemci 2.46 GHz hızında çalışacak. Grafik arabirimi olarak ise Adreno 330 modelini kullanacak olan LG G3, 3 GB LPDDR3 RAM ile gücüne güç katacak. Pilin ise 3000 miliamper olacağı konuşuluyor.

Konu kameraya gelince büyük beklenti içerisine girilen LG G3 modelinde 16 MP çözünürlüğünde IOS+ destekli ve 4K çekim yapacağı ifade edilen bir kamera olası bekleniyor. Cihazın kamerası suya ve toza karşı üst düzey dayanıklı olacak. Arka kısımdaki kontrol tuşlarını elden geçirildiği görülürken, ön panel çerçevesi de oldukça incelmiş. Cihazın Optimus kullanıcı arayüzü de artık daha hafif ve daha sade bir tasarımla karşımıza çıkacak.

LG-G3-siyah lgg3whitee

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla