Ana Sayfa Cep Telefonu LG Optimus L7 II P710

LG Optimus L7 II P710

0 15643

LG Optimus L7 II kullanıcılarına zarafetin hakim olduğu bir gücü keşfetmeyi sağlıyor. Şık tasarımı, pürüzsüz yerleşim düzeni, gerçekçi renkler ve birçok özelliğiyle dikkat çeken bu cihaz, yüksek performansıyla büyülüyor! Çift çekirdekli işlemci, led flaşa sahip 8 MP kamera ve teknik özellikleriyle LGOptimus L7 II beklentilerinizi karşılıyor.

Keskin çizgilerin hakim olduğu tasarımıyla büyüleyen LG Optimus P710, sadece göze hitap etmesi açısından böylesine şık değildir. Avuca tam oturması düşünülerek üretilen P710, elinizle kavrayabileceğiniz bir dünya olduğunu kanıtlıyor! Parlak arka tasarımıyla farklı bir hava sahibi olan cihaz, ışıl ışıl dokusuyla dikkat çekiyor.

Gelen mesajlarda, aramalarda ve e-postalarda sizi uyaran Led ışıklandırmalar çok hoşunuza gidecek. Ana düğmedeki led ışıklandırma her işleve göre ayrı ışık yayıyor ve ortaya çok güzel görüntüler oluşuyor.

LG Optimus L7 ii

Daha önce karşılaşmadığınız kadar gerçekçi renklerle LG Optimus L7 II sayesinde karşılaşabileceksiniz. En küçük detayları bile görüntüleyebileceğiniz bu cihaz 4,3 inç gerçekçi IPS ekran ile kullanıcılara sunuluyor. Gözlerinizi yormadan en kaliteli görüntülere erişebileceğiniz bu akıllı telefonda çok sayıda yapılan yakınlaştırma işlemlerinde bile görüntüler asla bulanıklaşmaz. Kullanıcılarına kesintisiz yoğun piksellerde izleme deneyimi sunan cihaz ile gerçeğe yaklaşın!

Gün boyu mobil cihazınızı kullanmanız gerekiyor ve size daima yüksek kapasiteli bir batarya lazım oluyor. Telefonunuzun ince ve şık yapısı bozmayan, yüksek kapasitesiyle şaşırtan SiO+ teknolojisiyle güçlendirilen LG Optimus L7II 2.460 mAh batarya, işlerinizi sonuca ulaştırmadan sizi asla yarı yolda bırakmaz! Cihaz 1 GHz çift çekirdekli işlemci ile hizmet vermektedir. Buda kullanıcıların uygulamalarından daha fazla keyif alması, daha hızlı kullanıma ulaşması anlamına geliyor. Sorunsuz mobil deneyim için sorunsuz bir işlemci!

LG Optimus L7 ii-özellikleri

Anı yüksek kaliteli fotoğraflar ile ölümsüzleştirmenizi sağlayan P710, LED flaşlı 8 MP bir kamera ile canlı, net ve gerçekçi renkleri yakalamanızı sağlar. Fotoğraflarınız geçmişten gelse bile kalite hep aynı kalacak…

 

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla