Ana Sayfa Cep Telefonu Lumia McLaren Gelebilir!

Lumia McLaren Gelebilir!

0 7545

Lumia McLarenLumia McLaren, Microsoft’un yeni Lumia modeli olarak yakın zamanda akıllı telefon piyasasına adım atabilir. Güçlü kamerası ve özel tasarımı ile Lumia 1020 modeline benzeyen cihazın sızan detayları haberimizde!

Lumia serisinin üreticisi olan Nokia, uzun zamandır üst segment bir akıllı telefon ile karşımıza çıkmamıştı. Fakat Microsoft Nokia’yı satın aldıktan sonra yeni bir model ile tüketiciyi buluşturabilir. Konuşulan söylentilere göre tüketici tarafından çok beğenilen Lumia 1020 modelinin devamı Lumia McLaren olacak.

Lumia McLaren Açık Arttırma Sitesinde Görüldü

Hakkındaki söylentilerle birlikte ilk kez prototip olarak kullanıcılara sunulan Lumia McLaren, Çin menşeli bir açık arttırma sitesinde satışa sunuldu. Cihazın tasarım ve kamera yönüyle ne kadar Lumia 1020 modeline benzediğini görebiliyorsunuz.

İlgili >> Nokia Lumia 1020

Çin’li açık arttırma sitesinde Nokia RM-1052 ismiyle anılan cihazın arka tarafında “Microsoft Mobile malıdır” yazısı dikkatlerden kaçmıyor. Bunun yanı sıra “Satılık değildir” ibareside bulunan akıllı telefon 1080p ekran çözünürlüğü ile dikkat çekiyor. Dört çekirdekli işlemci ve 2 GB RAM ile gelen Nokia RM-1052 ya da diğer bir tabirle Lumia McLaren modelinin 5 inç ekrana sahip olduğu söylenebilir. (Tahminen)

Nokia, Lumia McLaren hakkında konuşma yapmış ve Temmuz ayı içerisinde yeni Lumia modelinin iptal edildiğini açıklamıştı. Fakat sonraları yeni bir cihaz hakkında bilgi vermemişti.

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla