Ana Sayfa Cep Telefonu Motorola Moto G

Motorola Moto G

1 18997

Motorola tarafından duyurulan yeni Android cihaz olan Moto G, 4.5 inç büyüklüğünde ve kendi sınıfının en keskin HD ekranına sahip. Bu haberimizde Motorola Moto G hakkındaki tüm detayları paylaşacağız.

Cihaz Qualcomm Snapdragon 400 işlemci ile kullanıcılarına hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bu işlemci sayesinde gayet akıcı ve çoklu işlemlerde sorunsuz bir Android cihaz olduğunu gösterecek gibi görünüyor. Snapdragon 400 dört çekirdekli bir işlemci olduğu için Motorola Moto G kullanıcılarına kaliteli bir mobil dünya sunmaktadır.

Moto G içerisinde Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi yüklü olarak kullanıcılara sunulacak. Bu işletim sistemi 2014’ün başlarında ise Android KitKat güncellemesiyle son sürümü bünyesinde barındırıyor olacak. Oldukça şık tasarımıyla göz dolduran Motorola Moto G modeli, tasarımındaki eğri tarz sayesinde kolaylıkla kavranabiliyor. Cihazın 19 adet kişiselleştirilebilir fonksiyonu bulunmaktadır.

Motorola Moto G Fiyatı

Özelliği Fazla Fiyatı Az Telefon Moto G

Günümüzde dünyanın neresinde olursanız olun insanlar internetin bir parçası olduğunu görebilirsiniz. İnsanlar istedikleri bilgiye anında ulaşmak ve dilediği şeyleri arkadaşlarıyla paylaşmak istiyor. Milyonlarca kullanıcıya sunulan milyonlarca akıllı telefonların kullanıcılara ikinci sınıfa tabi tutulur şekilde ulaştırıldığını savunan Motorola firması, yeni cihazda kullanıcılara uygun fiyata geniş donanımlı bir cihaz sunacaklarının haberini verdi.

İlginizi Çekebilir >> General Mobile Discovery 

Şimdilerde güzel bir akıllı telefona sahip olmak için yaklaşık 600 USD / 1.200 TL’yi gözden çıkartılması gerektiğini sözlerine ekleyen Motorola, bu fiyata çok az seçenekle karşılaşıldığını savundu. Bu yüzden yeni çıkacak olan Moto G modeli oldukça güzel bir alternatif olacak. Ekonomik bir Android telefon olacak olan Motorola Moto G merakla bekleniyor.

Motorola Moto G Özellikleri

Motorola Moto G Fiyatı

Motorola Moto G 8 GB modeliyle 179 USD yani 360 TL’ye, 16 GB’lık modeli ise 199 USD yani 400 TL civarında bir fiyat ile satışa sunulacak. Tabi ki Motorola Moto G fiyatı farklı bölge ve ülkelere göre değişiklik gösterebilecek.

Önce Brezilya’da satışa sunulacak olan Moto G, aynı zamanda Avrupa’nın  bazı ülkelerinde de satışa başlayacak. Sonraları ise Latin Amerika, Avrupa, Kanada ve Asya bölgelerinde satılmaya başlanacak. Ocak ayının başlarında ise Motorola Moto G Amerika’da satışa sunulacak.

Motorola Moto Görselleri

Motorola Moto G - 1 Motorola Moto G - 2 Motorola Moto G - 3 Motorola Moto G - 4

BENZER MAKALELER

1 Yorum

Yanıtla