Ana Sayfa Fotoğraf Makinesi Nikon CoolPix AW120

Nikon CoolPix AW120

Nikon CoolPix AW120 fotoğraf makinesi ile tüm maceralara atılabilirsiniz. Dayanıklı yapısı sizi gerçekten çok şaşırtacak!

Nikon CoolPix AW120 KırmızıHer anınızı kaydeden, tüm zorluklarda yanınızda olabilecek bir fotoğraf makinesi mi arıyorsunuz? Öyleyse Nikon’un bu yeni oyuncağı Coolpix AW120 tam size göre. Maceraperest kullanıcıların çok seveceği bu fotoğraf makinesi ile zirvelere tırmanabilir veya denize dalabilirsiniz. 16 MP çözünürlüğe sahip olan cihaz, tüm yaşantınıza ayak uydurabilecek kadar sağlam ve beklentilerinize yanıt verecek kadar yeni araçlarla dolu.

Bu öyle bir fotoğraf makinesi ki; 18 metre denizin altına, 2 metreye kadar şoka, ve -10 dereceye kadar soğuğa dayanıklı! Bunlara ek olarak seyahat edeceğiniz rotayı belirlemek için dahili GPS, Glonass, dünya haritaları ve pusula gibi özellikleri bulunmaktadır. Nikon Coolpix AW120 sayesinde keşfedeceğiniz yerlerin konumunu en doğru şekilde belirleyebilirsiniz.

Seyahatinize devam ederken yaşadıklarınızı anında paylaşmanızı sağlayabilecek dahili Wi-Fi’de bu muhteşem fotoğraf makinesinin özellikleri arasında dikkat çekiyor. Full HD filmler çekebilmenizi sağlayan Coolpix AW120, 5x optik zoom yapabilmektedir. Hem karada hem de su altında kayıt olanağı sunan cihaz, 24 mm f/2,8 objektifiyle şaşırtıyor. Seyahat ederken yanınızda dayanıklı bir arkadaş arıyorsanız işte o arkadaşı buldunuz!

Nikon CoolPix AW120 Siyah

Nikon Coolpix AW120 Temel Özellikleri

Aktif Yaşantılar İçin Tasarlandı

Eğer aktif bir yaşantınız varsa ve sınırları zorlamayı seviyorsanız, fotoğraf makinenizde sizinle birlikte sınırları zorlayacaktır. Hayatın her alanında, her zorlukta yaşadıklarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Çünkü Coolpix AW120 fotoğraf makinesi özellikleriyle size bunları sunuyor. Bu cihaz 18 metre derinliğe kadar suya, 2 metre yükseklikten düşürmeye kadar şoka ve -10 dereceye kadar donmaya dayanıklıdır!

5x Optik Zoom’a Sahip NIKKOR Objektif

Sizin için en ideal çekimleri yapmak için tasarlanan Coolpix AW120, parlak 5x optik zoom (24-120 mm) yapabilmektedir. Hem gece manzaralarını hem de suyun altındaki muhteşem dünyayı bu fotoğraf makinesiyle gün yüzüne çıkartabilirsiniz.

Dahili Wi-Fi

Çektiğiniz görüntüleri fotoğraf makineniz üzerinden anında paylaşabileceğinize ve cihazı uzaktan kumandaymış gibi kullanmanızı sağlayan Wi-Fi özelliği bulunmaktadır.

Arkadan aydınlatmalı 16 MP CMOS sensörü

Nikon CoolPix AW120Hassas bir görüntü sensörü sayesinde harika bir performansa sahip olabilir ve düşük ışık koşullarında çekim yaparken bile düşük kumlanma oranına sahip net görüntüler elde edebilirsiniz.

7,5 cm/3,0 inç 921k nokta OLED ekran

Üstün parlaklık ve görülebilirliğe sahip büyük ekran, su altında veya doğrudan güneş ışığında bile net bir çekim ve izleme imkanı sunar.

Dahili GPS ve GLONASS

Global Navigation Satellite Systems tarafından desteklenen Global Konumlandırma Sistemi ile bir görüntünün tam konumunu (enlem ve boylam) bir “geotag” (coğrafi etiket) olarak kaydedin.

Full HD filmler: Bazı maceraların hareket halinde çekilmesi gerekir. Optik zoom ve otomatik netleme özelliklerini kullanarak 1080/60i çözünürlükte videolar çekin. 15 ila 240 fps arasında değişen hızlarla ağır veya hızlı çekim yapın.

5 eksenli Karma VR: Aktif olduğunuz sırada fotoğraf makinenizin sarsılmaması, özellikle de titreşimsiz bir film istiyorsanız, çok önemlidir. Objektif Kaydırma ve Elektronik titreşim azaltma özellikleri bir araya gelerek makine sarsıntısını son derece verimli bir biçimde engeller ve her seferinde net görüntüler elde etmenizi sağlar.

10x Dynamic Fine Zoom: Nikon Coolpix AW120 fotoğraf makinesi 5x optik zoom’lu objektifi, çözünürlük kaybı yaşamadan 10x Dynamic Fine Zoom²’a çıkabilir ve yaratıcı görüntü kesme işlemleri için ideal olan inanılmaz ayrıntılı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Nikon CoolPix AW120 ÖzellikleriDünya Haritası Ekranı: Dahili dünya haritalarına kolayca erişilebilir ve fotoğraf makinesi sallanarak genişletişmiş görünümler açılabilir. Rotanızı izleyebilir veya 30′a kadar çekim konumunu günlüğünüze girebilirsiniz.

Yükseklik ölçer ve Hızlı Görüntüleme: İrtifa, derinlik, atmosfer basıncı ve su basıncı ölçümlerinin tamamı ekranda görüntülenebilir veya resimlerinize dahil edilebilir. Hızlı Görüntüleme sayesinde boylam/enlem, irtifa/su derinliği, hava basıncı, pusula veya saat/tarih gibi önemli verileri hızla doğrulayabilirsiniz.

Bağımsız ışık modları: Her türlü ışık koşulunda üstün kaliteli sonuçlar elde edin: Gece Manzarası modunda düşük ISO düzeyinde bile keskin fotoğraflar çekebilir, Gece Portresi modunda göz alıcı ayrıntılara sahip gece sahneleri ve iç mekan portreleri çekebilir, Arka Plan Aydınlatmalı Sahne modunda, Otomatik HDR’ın da katkısıyla etkileyici ton ayrıntısına sahip resimler elde edebilirsiniz.

Yüksek hızlı sürekli çekim: 8 fps hızında 6′ya kadar çekim yapabileceğiniz sürekli çekim moduyla hızlı hareket eden nesnelerin her hareketini yakalayın.

Kolay Panorama 360°/180°: Çarpıcı manzaralara hak ettikleri değeri vermek için dikey olarak eğerek veya yatay olarak kaydırarak dinamik panoramalar oluşturun.

Hareket Kontrol: Nikon Coolpix AW120 Fotoğraf makinesinin yan tarafındaki bağımsız bir düğmeyle özelliklere erişmenizi mümkün kılarak su altındayken veya eldiven takarken bile cihazı kolayca kullanabilmenizi sağlar. Haritalar arasında gezinmek için fotoğraf makinesini yatırmanız yeterlidir.

Hızlı USB şarjı: Yüksek hızlı USB şarj olanağı sayesinde fotoğraf makinenizle aksiyona her an hazır olun. Üstelik, fotoğraf makineniz şarj olurken bile izleme veya çekim yapabilirsiniz.

Sualtı modu: Fotoğraf makineniz su altı sahnelerini tam olarak gördüğünüz gibi yakalamanızı kolaylaştırmak için beyaz dengesi ayarını otomatik olarak ayarlar.

EXPEED C2: Nikon’un hızlı ve güçlü görüntü işleme sistemi sayesinde yüksek hızlı kullanımın yanı sıra yüksek duyarlılığa sahip performans ve optimum resim kalitesi mümkündür.

Nikon Image Space: Özel Nikon görüntü depolama ve paylaşım sitemiz olan Nikon Image Space ile tüm Nikon kullanıcıları 20 GB’a kadar ücretsiz çevrimiçi bulut depolama alanın keyfini çıkarabilir.

Nikon CoolPix AW120 Fotoğraf Makinesi Renk Seçenekleri

CoolPix AW120 Kırmızı CoolPix AW120 Kırmızı2 CoolPix AW120 Kırmızı3 CoolPix AW120 Kırmızı4

CoolPix AW120 Siyah CoolPix AW120 Siyah2 CoolPix AW120 Siyah3 CoolPix AW120 Siyah4

CoolPix AW120 Mavi CoolPix AW120 Mavi2 CoolPix AW120 Mavi3 CoolPix AW120 Mavi4

CoolPix AW120 Kamuflaj CoolPix AW120 Kamuflaj2 CoolPix AW120 Kamuflaj3 CoolPix AW120 Kamuflaj4

 

Yorum Yok

Yanıtla