Ana Sayfa Fotoğraf Makinesi Nikon D810 Tüm Detaylarıyla TeknoDiyalog’da!

Nikon D810 Tüm Detaylarıyla TeknoDiyalog’da!

Nikon D810 fotoğraf makinesi üstün özellikleri, kaliteli tasarımı ve güncel fiyatıyla TeknoDiyalog’da Nikon severlerle buluşuyor.

 

Nikon tarafından üretilen en yeni model olarak dikkat çeken D810, yepyeni başyapıtlar yaratmanıza olanak tanıyacak. Beklentilerinizin üzerinde bir performans ile hizmet verecek olan 36,3 MP çözünürlüğündeki bu fotoğraf makinesi, ince detaylardan ve hızlı hareket eden nesnelere kadar her fotoğrafın çekilmesine hazırlıklı olmanızı sağlayacak.

Nikon kullanıcıları için yeniden tasarlanan FX biçimli sensör, ultra geniş ISO aralığı ve EXPEED 4 görüntü işlemci sayesinde daha önce rastlamadığınız düzeyde bir keskinliğe, şahane bir ton çeşitliliğine ve duyarlılık aralıklarında daha az kumlanmaya sahip sonuçlar elde edebilirsiniz.

Profesyonel fotoğrafçılar düşünülerek tasarlanan Nikon D810 fotoğraf makinesi, kendi sınıfındaki en iyi AF performansını sunmaktadır. Arka arkaya çekim hızında 7 fps’ye kadar erişebilen cihaz, 1080/60p’de full HD film kaydı yapabilmenizi sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra çekimlerdeki en ince ayrıntıyı bile Nikon D810 ile kolayca yakalayabilirsiniz. Nikon tarafından sunulan Picture Control 2.0 yazılımı sayesinde ise fotoğraf makinesinde görüntü düzenleme esnekliğini elinizde bulundurmuş oluyorsunuz.

Nikon D810 Temel Özellikleri

36,3 MP FX Biçimli Sensör

Nikon-D810-Sensor

Kullanıcılara görüntü ayrıntısı hususunda en üst düzeyi veren D810, yenilenen OLPFS’siz sensörü ile hizmet veriyor. Cihaz hızlı kanal okuma, geniş dinamik aralığı ve yüksek duyarlılık düzeyinde bile temiz performans sunan fotoğraf makinesi olarak dikkatleri üzerinde topluyor.

EXPEED 4 Görüntü İşlemcisi

Nikon-D810-islemci

Nikon D810 özellikleri bir fotoğraf makinesinin genel çekim performansını beklenmedik bir seviyeye çıkarır. Görüntü işleme ve ISO performansını büyük ölçüde geliştirir ve film çekimlerinde yüksek kare hızına ulaşabilmenize olanak tanır.

Üst Düzey Arka Arkaya Çekim Hızı – 7 fps’ye Kadar

Nikon-D810-cekim-hizi

Hızlı hareket eden nesneleri ölümsüzleştirmek için üst düzey bir esnekliğe ulaşabileceğiniz D810 ile 5 fps’yi bulan seri çekimlerle üst düzey çözünürlükte sonuçlar elde edebilirsiniz. DX kırpma modu sayesinde ise 7 fps’ye kadar 15,3 MP çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilirsiniz.

Geniş ISO Aralığı

Nikon-D810-iso

Nikon D810 modelinin ISO aralığı D-SLR’larda başlangıç da ISO 64 değerinden başladığı için her daim daha temiz ve keskin sonuçlara sahip fotoğraflar çekebilirsiniz. Cihaz kullanıcılarına  ISO 12800′e kadar çekim yapabilme veya aralığı 32-51200 ISO değerine çıkarabilme olanağı sunmaktadır.

Gösterime Hazır

Nikon-D810-gosterim

1080p Full HD çözünürlüğünde filmler çekmek ister misiniz? 50p/60p çözünürlüğüne ulaşan bu filmlerin çekimi sırasında ISO 64′ten başlayan tüm ışık seviyelerine erişebilirsiniz. Ayrıca enstantane hızını, diyaframı ve ses seviyelerini kolayca kontrol edebilirsiniz.

Nikon D810 Teknik Özellikleri

  • 36.3MP FX-Format CMOS Sensör
  • OLPF Yok
  • EXPEED 4 görüntü işlemci
  • 3.2 “1.229 k-Dot LCD Monitör
  • 60/30/24 fps’de Full HD 1080p Video
  • FX modunda saniyede 5 kare sürekli çekim
  • ISO 32-51200 genişletilebilir Duyarlılık
  • Multi-CAM 3500FX AF sensör w / 51 Nokta
  • Elektronik Ön Perde Shutter
  • Harici Mikrofon ve Kulaklık Girişleri

Nikon D810 Fotoğraf Makinesi Görselleri

Yorum Yok

Yanıtla